Haksız yere VAC ban yedim

uwur08

Centipat
Daha fazla  
Ben CS:GO'yu uzun zamandır oynamıyordum 2 hafta önce tüm oyunlardan sıkıldım ve CS:GO indirdim. Hesabım Silver ranktaydı gittim para yatırdım 200 250TL ak falan aldım, sabah oyuna gireyim dedim VAC ban yemişim. Haksız yere yediğimi bildiğim için açtırmaya çalışıyorum ne yaparsam açarlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabina giren kisi hile acmis olabilir, VAC acilmasi cok zor gecmis olsun.

Kanka sence 250TL'ye smurf hesaba seçkin alınır mı?

Hile, CFG tarzı bir şey kullandınız mı? Ya da arkadaşımında dediği gibi sizin sanırım mail çalınma olayları olmuş, onunla alakası olabilir.

Büyük ihtimal mail yüzünden oldu smurf hesaba sence parayla seçkin alınır mı?

Millet, siz daha uyanmadınız mı, haklı veya haksız ban yemişsen bu Valvenin artık umurunda değil, tek umurunda olan yeni hesap açıp premium satın almanız, Vac ban yiyen çoğu hesabı kontrol etmiyorlar bile artık, banınla kalıyorsun öyle, haksız yere Vac ban yenildiğinde itiraz hakkı tanımamaları hiç mi tuhafınıza gitmedi, zaten biliyorlar haksız ban yediğinde derdini kimseye anlatamayacağını, çünkü öyle bir algı oluşmuş ki, siz kime ben haksız Vac ban yedim derseniz, kim olursanız olun, ne derseniz deyin, hayatında hiç ban yemeyenler size inanmıyor, seni hileli olarak görüyorlar suçlu olarak görüyorlar, bu da valvenin işine geliyor, yüzlerce oyuncu bu konuda mağdur oldu ve sonunda derdini kimseye anlatamadıkları için ya oyuna küsüp bıraktılar yada yeni hesap açıp premium satın aldılar tekrar, ve bu da valvenin işine geliyor, yani şu Vac ban kusursuz bir anti hile sistemidir kafasından çıkın artık, Valve öyle bir kumpas kurmuş ki aklınız hayaliniz durur. Ben ban yedikten sonra bu konuda çok araştırma yaptım, sadece Türkçe kaynaklardan değil yabancı kaynaklara da baktım. Arka planda neler dönüyor neler. Milleti banlıyorlar haksız yere ama diğer oyuncular at gözlükleri ile oynadığı için ruhları bile duymuyor. Adam gelip ben haksız yere ban yedim diyince, yok kardeşim öyle şey olur mu, muhakkak hile kullanmışsındır sen, yoksa haksız yere banlamazlar kimseyi, taa ki kendileri de haksız ban yiyinceye kadar, sonra ne oluyor, onlar da kimseye kendini inandiramiyor, sonucunda ya oyunu bırakırlar ya da yeni hesap açıp premium satın alırlar. Ve bu döngü de böyle devam eder. Yani diyeceğim o ki, Vac sistemini överek saf saf konuşmak yerine biraz araştırın kardeşim, sonra günün birinde o Vac gelir senide bulur. O zaman kalırsın gül gibi ortada.

Ben CS:GO'yu uzun zamandır oynamıyordum 2 hafta önce tüm oyunlardan sıkıldım ve CS:GO indirdim. Hesabım Silver ranktaydı gittim para yatırdım 200 250TL ak falan aldım, sabah oyuna gireyim dedim VAC ban yemişim. Haksız yere yediğimi bildiğim için açtırmaya çalışıyorum ne yaparsam açarlar?

Haksız yere ban yemeniz çok zor eğer haksızsam ticket atın açılır ama önceden de hile açtıysanız dosyalara karışmış olabilir biride raporlayınca onu algılamş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı