Haksız yere VAC ban yedim

uwur08

Centipat
Daha fazla  
Ben CS:GO'yu uzun zamandır oynamıyordum 2 hafta önce tüm oyunlardan sıkıldım ve CS:GO indirdim. Hesabım Silver ranktaydı gittim para yatırdım 200 250TL ak falan aldım, sabah oyuna gireyim dedim VAC ban yemişim. Haksız yere yediğimi bildiğim için açtırmaya çalışıyorum ne yaparsam açarlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben CS:GO'yu uzun zamandır oynamıyordum 2 hafta önce tüm oyunlardan sıkıldım ve CS:GO indirdim. Hesabım Silver ranktaydı gittim para yatırdım 200 250TL ak falan aldım, sabah oyuna gireyim dedim VAC ban yemişim. Haksız yere yediğimi bildiğim için açtırmaya çalışıyorum ne yaparsam açarlar?

Evet yakın zamanda toxiclik yapmıştım bunu nasıl düzeltirim peki.

Eğer toxiclikten kastın hile açmaksa VAC ban kalkmaz.

Ticket açabilirsiniz fakat şu oyunlarda artık kimsenin "haksız yere ban yedim" olayına inanmıyorum. Steam destek üzerinden gerekli bilgileri atarsanız kaldırılıp kaldırılmayacağını söylerler.

VAC ban yediğini oyuna girmeden önce görürsün Steam hesabını açtığında. Emin miyiz dostum skin alıp yediğine?

Haksız yere attılarsa zaten kaldırılır. Ticket oluştur, durumu bildir ama hile açtıysan ya da skin changer gibi şeyler yaptıysan zaten geçmiş olsun, acımazlar.

Açtığın bu konulardaki durumda etken olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı