CS:GO'da hala hile var mı?

Bir şey bildiğin yok.
Evet hocam doğrudur.
Tamamen gizli bir profil:
1t.png

Trust level 0 yazıyor.

Main hesabımda saat gizliyken:
2t.png

Kıpkırmızı gözüküyor.

Saat bilgimi açıyorum:
3t.png

Bi anda yemyeşil oluyor nedense.
Steam hesaplarının Faceit'e bağlı olup olmadığını gösteren, hesabın CSGO saatine, başarımların fullenip fullenmediğine, banlı arkadaşı olup olmadığına bakarak bir "trust level" gösteren siteyle CSGO'nun "trust factor" sistemini bir tutuyorsunuz. Trust factor verisi Steam'in kendi paylaştığı makaleye de bakarsanız gözükmez, paylaşılmaz. Ancak güven faktörü yüksek olan bir insan lobide bunu görebilir.

"Güven Faktörü'mü öğrenebilir miyim?
Şu anda Güven Faktörü'nüzü öğrenebilmenizin bir yolu yok. Güven Faktörü'nün amacı, oyuncuların herhangi bir davranışlarını değiştirmekten endişe etmeden daha iyi bir eşleştirme tecrübesi sunmaktır. Güven Faktörü eşleştirmesi benzer oyuncuları eşleştirmeye çalışacak; ancak yetenek gruplarında olduğu gibi, bir sunucudaki oyuncuların çeşitliliği günün zamanına, oyuncuların bulunduğu bölgelere ve sıraya girdikleri haritalara göre değişiklik gösterecektir."

Evet hocam doğrudur.
Tamamen gizli bir profil:
Eki Görüntüle 1521578

Trust level 0 yazıyor.

Main hesabımda saat gizliyken:
Eki Görüntüle 1521579

Kıpkırmızı gözüküyor.

Saat bilgimi açıyorum:
Eki Görüntüle 1521580

Bi anda yemyeşil oluyor nedense.
Steam hesaplarının Faceit'e bağlı olup olmadığını gösteren, hesabın CSGO saatine, başarımların fullenip fullenmediğine, banlı arkadaşı olup olmadığına bakarak bir "trust level" gösteren siteyle CSGO'nun "trust factor" sistemini bir tutuyorsunuz. Trust factor verisi Steam'in kendi paylaştığı makaleye de bakarsanız gözükmez, paylaşılmaz. Ancak güven faktörü yüksek olan bir insan lobide bunu görebilir.

"Güven Faktörü'mü öğrenebilir miyim?
Şu anda Güven Faktörü'nüzü öğrenebilmenizin bir yolu yok. Güven Faktörü'nün amacı, oyuncuların herhangi bir davranışlarını değiştirmekten endişe etmeden daha iyi bir eşleştirme tecrübesi sunmaktır. Güven Faktörü eşleştirmesi benzer oyuncuları eşleştirmeye çalışacak; ancak yetenek gruplarında olduğu gibi, bir sunucudaki oyuncuların çeşitliliği günün zamanına, oyuncuların bulunduğu bölgelere ve sıraya girdikleri haritalara göre değişiklik gösterecektir."

Tosunum bana gelen adamlar her seferinde benim güven faktörüm neyse ona göre geliyor. Bakıyorum karşı takıma benim faktörüm yeşil onlarınki de yeşil benim ki sarı onları ki sarı oluyor. Sen hesabını gizlersen tabi göremez site senin güven faktörünün ne durumda olduğunu faceitte ne yaparsan yap yine de etkilemez güven faktörünü.

Hesabınız açık olduğu sürece güven faktörünüz görünür arkadaşlar.

Sitenin FACEIT ile bir alakası yok. İsmi sadece FACEIT Fİnder FACEIT hesabı olmayan bir Steam hesabı göstereyim. Gördüğünüz gibi yine de güven faktörü gözüküyor :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    151,4 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    167,2 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
Tosunum bana gelen adamlar her seferinde benim güven faktörüm neyse ona göre geliyor. Bakıyorum karşı takıma benim faktörüm yeşil onlarınki de yeşil benim ki sarı onları ki sarı oluyor. Sen hesabını gizlersen tabi göremez site senin güven faktörünün ne durumda olduğunu faceitte ne yaparsan yap yine de etkilemez güven faktörünü.

Hesabınız açık olduğu sürece güven faktörünüz görünür arkadaşlar.

Sitenin FACEIT ile bir alakası yok. İsmi sadece FACEIT Fİnder FACEIT hesabı olmayan bir Steam hesabı göstereyim. Gördüğünüz gibi yine de güven faktörü gözüküyor :)
Son kez yazıyorum. Attığınız fotoğraflardaki ilk fotoğrafda başarım hilesi yapıldığı için sarı gösteriyor. İkincisinde ise oynama saati 500'den az olduğu için kırmızı gösteriyor. İyi günler "tosunum".

valla yaşlarınız kaç bilmiyorum ama, cs:go da tabii ki hala çok fazla hile var, bunu zamanında 3000 elo 10 lvl faceit oyuncusu olarak yazıyorum. Ama artık hile oyundan daha pahalı olduğu için, legit hilecilerle dolu, eskisi gibi adam mevlana açıp herkesi bıçaklamıyor ama, özellikle mm de hilesiz maça gelebiliyorsunuz buna evet, ancak karşınızda hile olmadığını düşündüğünüz çoğu maçta da hile oluyor.

Son kez yazıyorum. Attığınız fotoğraflardaki ilk fotoğrafda başarım hilesi yapıldığı için sarı gösteriyor. İkincisinde ise oynama saati 500'den az olduğu için kırmızı gösteriyor. İyi günler "tosunum".

Ayrıca benim faktör %77 idi elektrikler kesildiği için ban yedim yarım saat o yüzden sarıya düştü. Ben bunları her gün kontrol ediyorum. Davranışlarıma göre değişkenlik gösteriyor. Oyunda iki takım arkadaşını öldür %70e düşüyor mu güven faktörün düşmüyor mu kendin görürsün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem kötü olduğu oynamak istiyorum.

Knkm sana şöyle söyleyeyim bana 5 maçın 3'ünde hile geliyor ben sadece takımlı ölüm maçı oynuyorum rekabetçi de hiç karşıma çıkmadı geçen bende merak ettim bu kadar kolaymı diye sadece uygulamayı çalıştırdım ve wh aim bunny gibi hileleri kolaylıkla kullandım tabii benimki sadece adam görünürse parlıyordu duvar arkası yoktu ve aimde bayağı legit ama mevlanalar nereden buluyorlar onu bilmiyorum şu an sildim hileyi ama hala banlanmadım legitde kullanmadım adamlar neredeyse direk flash peek filan çıktım o yüzden hileler çok kolay ve dolu.

Çok az hile var diyenlerin mm oynadığını sanmıyorum, 3000+ saat CS:GO saatim var ve eskisi kadar düzenli olmasa da hala ara ara giriyorum, arkadaşlar mm'de hile mevcut hem de azımsanamayacak kadar. Github gibi sitelerde bile hala çalışan CS:GO hileleri mevcutken bu işin paralı hilelerini düşünün bir de, Youtube'a "csgo hileli rekabetçi" tarzı bir aratma yapsanız bile yüzlerce sonuç çıkar güncel içerik olarak.

Geri
Yukarı