CS:GO'da hala hile var mı?

Barbaradam

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM: Adata XPG 8GB 3200MHz DDR4
SSD veya HDD modeli: WD Blue SN570 SSD 500 GB,Hikvision C100 C100/120G SATA
Ekran kartı: Asus RTX 3060 DUAL-RTX3060-O12G-V2 192 Bit GDDR6 12 GB
Anakart: B450M-DRAGON
İşlemci: amd ryzen 5 5500
Sistem kötü olduğu oynamak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aktif olarak oynuyorum fakat ben rastlamıyorum. bize hile atmıyor, hile atması hesabınızın güven faktörüne de bağlı biraz. Bence CS:GO'da hileler azaldı eskiden vardı ama dediğim gibi şuan rastlayamıyorum. Oyun artık alışılmış oldu ve çok fazla oynamıyorsanız bazı vuruşlar size hile gibi gelebilir fakat artık çoğu şey ezberlenmiş durumda. Source 2 gelmesi gerekli.

Hesabınızın güven faktörüne bağlı, Prime'ınız varsa, oyunda Griefing yapmıyorsanız veya Basit Eğlence girmiyorsanız eğer karşınıza çok çıkmaz gibi geliyor. Bana çok uzun zaman önce hile dediğim bir kişi gelmiştir o da hani şüphelendiğim sadece hile bile demediğim kişiler, fakat bana çıkmaması demek oyun da hilenin çok olduğu gerçeğini değiştirmiyor maalesef... #Source2Gelsin :D

Not: Faceit oynayabilirsin.

Daha önce eski bir hesapla eylül 2016-temmuz 2017 arası oynamıştım. Şimdi de başka bir hesapla kasım 2019'dan günümüze kadar oynamaktayım. Oyunun seçkin statüyü ayrı olarak yüksek fiyattan satmaya başlaması ve ücretsiz seçkin statü elde etmenin kaldırılmasından bu yana hilecilerle karşılaşma oranım ciddi derecede azaldı. Yukarıda yazdığım tarih aralığının en temiz zamanlarını yaşıyorum diyebilirim. Tabi seçkin statü olmadan oynanabilir olmadığını tahmin edersiniz.

Hiç gelmiyor mu? Elbette hala var. Ancak %5 oranında anca karşılaşıyorumdur. Güven faktörü ile alakalı bir durum. Hileci oranı dışında hissettiğim bir diğer değişiklik ise artık raporladığım hiçbir hilecinin yasaklandığını görmez oldum. Hatta overwatch XP bonusu da gelmez oldu. Eskiden defalarca kez raporlananların yasaklama aldığına dair bildirim alırdım ve overwatch sayesinde de epey seviye kasmıştım. Niyeyse bunlar kesildi.

Yine de bu saatten sonra CS:GO'ya başlayacak olan hiç başlamasın. Geri dönecek olan da direkt Face-it'e yönelsin. Hem VAC konusunda hem de sunucu kalitesinde tatmin edici ilerleme kaydedemediler. Daha bugün oynadığım bir maçta her iki takımın da oyuncuları paket kaybı var diye şikayet ediyordu. Sunucuları patates oldu artık. Artık çağ dışı bir oyun haline geldi. Ancak bir mihenk taşı olduğu için hala oynanmaya devam eder.

Geri
Yukarı