Çözüldü CS:GO'da hiçbir şey yapmadan neden ban yiyorum?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cheasy60pe

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx580 2048sp 8gb
12gb vram
i3-4130
240gb ssd
1tb hdd
Meslek
Öğrenci
Kardeşim ile CS:GO rekabetçi oynuyorduk. Kardeşime aynısı dün de olmuştu bugünde oldu. Resmen saçmalık bir ban yiyoruz neden olduğunu da bilmiyorum. Kardeşim ile oynarken her şey normal gidiyordu ne birini öldürdü ne chate bir şey yazdı normal oynuyordu.

Sonra oyun biterken kazayla biri önüne çıktı ona ateş etti (20 hasar falan verdi maximum) oyun bittikten sonra ana menüde rekabetçi ban yazısı gözüküyordu dün de yediği için bugün 24 saat ban yedi. Neden oluyor bu ban?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Teşekkürler yazdıklarınız için ancak neden banlandığına bakıldığını öğrendim. Sarı yere fareyi götürünce neden banlandığınız yazıyormuş. Son birkaç maçta çok fazla kişiyi atmaya çalıştığı için ban yemiş.
Hocam arkadaşınız ranksız ise normal bir şey. Bu durum ranksız yeni oyunculara olmakta.

Yeni oyuncular 24 saat boyunca sadece iki rekabetçi maçı kazanabilir

Yeni oyuncular 24 saat içinde sadece 2 rekabetçi maç kazanabilir. 2 maçı kazanan oyunculara bekleme süresi verilir ve bu normaldir. Bu bekleme süresinin amacı, yeni hesapların dereceli ve dereceli olmayan eşleştirme üzerindeki olası etkilerini kısıtlamaktır.

10 rekabetçi maçı kazanan yeni oyuncunun bekleme süresi kaldırılır ve herhangi bir sınır olmadan 24 saat içinde istediği kadar maç kazanabilir.

Yani şimdi elimizde somut kanıt olmadan birşey diyemeyiz. Ban atan sistemler çok çok nadir olsa da kimseye gereksiz yere ban atmazlar.

Hocam arkadaşınız ranksız ise normal bir şey. Bu durum ranksız yeni oyunculara olmakta.

Yeni oyuncular 24 saat boyunca sadece iki rekabetçi maçı kazanabilir

Yeni oyuncular 24 saat içinde sadece 2 rekabetçi maç kazanabilir. 2 maçı kazanan oyunculara bekleme süresi verilir ve bu normaldir. Bu bekleme süresinin amacı, yeni hesapların dereceli ve dereceli olmayan eşleştirme üzerindeki olası etkilerini kısıtlamaktır.

10 rekabetçi maçı kazanan yeni oyuncunun bekleme süresi kaldırılır ve herhangi bir sınır olmadan 24 saat içinde istediği kadar maç kazanabilir.
Doğru ya, pardon unutmuşum bu süreyi.

Teşekkürler yazdıklarınız için ancak neden banlandığına bakıldığını öğrendim. Sarı yere fareyi götürünce neden banlandığınız yazıyormuş. Son birkaç maçta çok fazla kişiyi atmaya çalıştığı için ban yemiş.

Çözüm
Bu çok fazla kişiyi atmadan dolayı ceza oylamayı başlatan için geçerli sadece değil mi? Yani oylamayı başlattıktan sonra diğer oylayanlara sorun olmuyor galiba?

Olmuyor sanırım.

Bu çok fazla kişiyi atmadan dolayı ceza oylamayı başlatan için geçerli sadece değil mi? Yani oylamayı başlattıktan sonra diğer oylayanlara sorun olmuyor galiba?

Oluyormuş hocam ben 1.30 saat kardeşim 7 gün ban yedik bir otistiği attık diye.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı