CS:GO'da hile kullanmadığım halde VAC ban yedim

Arkadaşlar merhaba. 2016 tarihinden beri CS:GO oynamaktayım. Geçen günlerde rekabetçi maçlarda hileler çok arttığı için competitive maçlar yerine yoldaş maçları tercih ettim. Rekabetçi rankım supreme fakat yoldaş rankım çift keleş, her oyuna girdiğimde klasik olarak rankları soruyorum karşı tarafın, verdiği cevaplar ise genellikle nova. Bu soruyu takım arkadaşlarıma sorduğum zaman Silver olduğunu söylüyorlar. Elo farkından dolayı iyi oynadığım için report yiyip VAC ban yedim. Elimde report yediğim yoldaş maçlarının videoları var, ilerleyen zamanda YouTube üzerinden yayınlayacağım için stok gibi bir şeyler yapıyordum kendimce. Steam üzerinde durum izah ettiğimde geri dönüş alamadım. Bu konu hakkında nasıl yardım alabilirim?

Ehehehe iyi sallamışsınız. VAC oynanışa değil oyun dosyalarına göre ban atar.

Bu arkadaşın kendi profilinde paylaştığı yazıyı burda paylaşmak istedim

atmamaya karar verip wingman oynamaya başladım. Wingman deki takım arkadaşlarım hep silver 2 nova 3 klasmanında geliyordu.Karşı tarafada bu eloda rakip geldiği için çok report yedim ve sanıyorum ki bu yüzden overwatch a düşüp vac yedim.Hakkımı sonuna kadar savunucam elimde oynadığım maçların kayıtları var gerekirse kanıt olarak atabilirim hiç sıkıntı yok.Overwatch u yapan kişiler bu oyundan bir b*k bilmeyen sadece xp takviyesi olsun diye overwatch yapıp wh aim hacke oy verip geçenler ve sonucunda temiz hesapların trust faktörü düşmesi daha sonrasında oynadığı herhangi bir maçta report yediği zaman vac ban yemesi.
Benim derdim hesap değil gider şimdi yenisini alırım fakat sonra yeni hesap olduğu için karşıma düşük saatli ve hile oyuncuları atıcak sen gidip prefire çıkan adamı banlama gel beni banla.çok üzücü

hakkını sonuna kadar savunacağım demiş ama 1 yıldır ban kalkmamış

Ayrıca yediği banda Owerwatch banı değil VAC yemiş
yani hilesini Vac yakalamış ve banlamış lol owerwatch a düşüp vac ban yedim yazmış bu nasıl kafa yapısı la :D puahahha

owerwatch banı yesen profilinde sadece 1 oyun yasağı yazar
ama senin profilinde 1 Vac yasağı var yazıyor :D

Benim derdim hesap değil gider şimdi yenisini alırım fakat sonra yeni hesap olduğu için karşıma düşük saatli ve hile oyuncuları atıcak sen gidip prefire çıkan adamı banlama gel beni banla.çok üzücü
Bir sürü spinbot gördüm 1 i banlanmış hala beklemedeyim. Bu arada 5 yıl jetonu olup hile kullanan var. Üst ranklarda spinbot görmemen imkansız.
Overwatcha itiraz edersin de VAC'e nasıl itiraz edebilirsin? Oyuncular VAC atamıyor sistem atıyor.

Çok arkadaşım aynı şeyleri söyleyip Silver'dan başladığını ve 1.2 hafta içinde olduğum ranka geldiğinde yüksek rankda aynı performansta oynadığına çok şahit olup susmuştum 2.3 gün sonra oyuna giriş yaptığımda yaklaşık 8.9 maçım silinmişti sorduğumda açmadım nasıl VAC yerim diyorlardı sistemde asla hile açmasan istersen 70 vur sorun olmaz 3 parti yazılımın aktif olduğunu gördüğü an yersin VAC bahanesi olmaz önceden indirip oynadığın maçlardan kalan reportlarında olabilir dosyalarının içinde kesinlikle hile bulunduğu için yemişsin ne yazık ki :)

Yeni konular

Geri
Yukarı