CS:GO'da hile var mı?

• Konuyu başlatan Rens
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 63
  • Görüntüleme 7B
Selamlar. Uzun bir aradan sonra CS:GO oynamaya geri dönmek istiyorum. Aktif olarak kullandığım Steam hesabımda CS:GO'da seçkin yok. Hile çok fazla yoksa 123 TL verip almayı düşünüyorum. Sizce değer mi? Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Seçkin falan yalan kanka bizim arkadaş bir hesap satın aldı prime alınmış kartal hesap oynadı oynadı 5 gün sonra vac yedi sitelerden hesap almanı önermiyorum önemli olan güven faktörü

@Rens yok aga bana kalırsa bunu kullan hem hile de gelmez + bak ne güzel rozetin vs de var yani şimdi 123 verip rozetsiz olacan bence çok kötü. Ve bu eski hesap seninki bence hile gelme olasılığı diğerine göre daha düşük bu hesabın.
@Rens bu arada bi girdap operasyon biletine tıklayabilir misin ? Sende de başta 130, sonra 205 diyor değil mi?

@264523 aga valorant vallahi normie oyunu. Modası geçmiş nedir Allah aşkına? Güzelse yine de oynanır. Kitlesi berbat ötesi bir oyun valo.
@Rens hmm. Demek ki dediğim gibi yani 205 e aldılar sonra geri çektiler çünkü birkaç gün önceye kadar prim ı da 205 yapmıştılar.

@siriius aga bırak bu valocular hep böyle. Sırf hava atma kız düşürme ve modası olduğu için oynanıyor yemin ederim. Net kafede bile görüyorum full tiplerinden bile anlaşılıyor :D. Full bağıra bağıra küfürler,saçma saç şekilleri,hawli gözükme çabaları. Şaşmaz!

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı