CS:GO'da Hileler Ban Yiyor!

Bunun için konu açmaya gerek var mıydı? Zaten olması gereken şey o.
Durumu paylaşmak için açtım. Kaldı ki son zamanlarda hile kullananların ban yediği an çok azdı. Ayrıca Sosyal'de açılan o kadar boş konu var ki gelip buna açma gereği sorman güldürdü. Zaten olması gereken şey dediğin durum daha yeni yeni oluyor.

Paralı hileler hiçbir şekilde ban yemiyor bu yıllardır böyle Valve'nin durumdan pekala haberi var aylık ücret ödenen paralı lanet hileler var zamanında birkaç arkadaşım kullanıyordu hiçbir şekilde ban yemiyor adam göstere göstere kullanıyor artık hileyi tık yok.
2021 de oynanacak bir oyun değil CS:GO.

1 yıl önce adam döne döne vuruyordu bizi, maç sonunda sunucuyu çökertti. 60 - 70 killi vardı en az. Hala ban yemedi.

Oyun ücretsiz olduktan sonra, ücretli almış olanları seçkin hesap yaptılar. Fakat ücretsiz alıp belirli bir rütbeye geldikten sonra seçkin hesap olabiliyormussunuz. Bu doğru mu?
Doğru ama aynı güven faktörü vermiyor.
1 yıl önce adam döne döne vuruyordu bizi, maç sonunda sunucuyu çökertti. 60 - 70 killi vardı en az. Hala ban yemedi.

Hocam biraz abarttınız evet kötü bir VAC sistemi var fakat oynanış olarak algılıyor. 60 kere tak tak diye vursa ban yer.

Global biri olarak söylüyorum günümüzde 100 kişiden sadece 1 kişi ban yiyor diyebilirim. Geçenlerde global rank ortalaması 3 maçta tam 8 tane mevlana geldi hepsini raporladım ve ban bile yemediler. Geçenlerde dediğim 2-3 ay oldu. Ve report bota hesaplarını göndereyim belki ban yerler dedim. Report bota profillerini girdiğimde daha önceden Overwatch ban yediklerini ve bunu bir şekilde aşıp tekrar oynayabildiklerini gördüm ve şok oldum. Artık bot mu sorunlu yoksa oyun mu bilemiyorum fakat CS:GO artık oynanacak bir oyun değil. En zevk alarak oynadığım oyunlardan bir tanesi fakat hileler bitmeyecek bu da bir gerçek.

Geri
Yukarı