CS:GO'da Karşılaştığınız Garip Hileler

Buy süresinde spawn yerine gelip 1 saniye bile sürmeden öldüren vardı. :D.
Hatta profesyonel oyucuların bir videosunda da denk gelmiştim. Bulabilirsem atarım.

Dosya Ekleri

• sa.png
    sa.png
    547,8 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:
Bu oyundaki en kral hileyi gördüm başkada kimseden duymadım rekabetçide karşı takımdaki mide geliyorum bakın napıcam dedi 3 kişi beraber dibimizdeki adama şarjör boşalttık adamın 1 canı bile gitmedi hepimizi vurdu o günden sonra fazla takmadım oyunu:D

Kanka yan hesap aç pre alma gör.
Peki sen inana biliyor musun, 600 saat oynayacak hiç hileye denk gelmeyece. Hadi onu geçtim arkadaş iyi bir oyuncu değilse karşıdakinin hile olup olmadığını anlamıyor ki zaten. Arkadaş galiba hileyi spin bottan ibaret sanıyor. İmkanı yok illa hile denk gelmiştir. yada bu arkadaşların rankı silver'dan yukarı çıkmamıştır.

Hileler oyunun akışının bi parçası olarak kabul edildiği için artık hilelerin "garip" olanlarına şaşırıyoruz :D

Bulgar bir yayıncı gelmişti karşıya, çok manyak vuruyorlardı adamın twitch'ine girip izlemeye başladım ve thanks for stream dedim, sonra adamlar manyak vurmayı bırakmıştı :D Biz kazanmaya başlayınca bu yaptığınız suç hepiniz ban yiyeceksiniz falan diyip yayını kapadı ve tekrar manyak vurmaya başladılar. Zaten 3 kişi izliyordu adamı, yayınındaki arkadaşları hile kullanıyordu, inanılmaz gerçekten. Not: Yayını açtım ama kapadım "ghost"lamadım, zaten o gecikmeyle yapamazsın (hem oyun için hem yayının).

@Maximilian ya da sadece gördüğü herkese hile diyenlerden değilizdir ha? :D Rankım keleş 1.
Sen Globalsin, :), seni valve hile denetim merkezine almalı :). Her şeye hile diyen bebeler de var oyunda, bu senin karşındakinin hile olup olmadığını anlıyorsun anlamını taşımaz. Bir keresinde lobimize gelen birisi şu ifadeyi kullandı, 2 yıldır kuzeni hile kullandığını ve global olduğunu söyledi.
Senin kimin hile, kimin hile olmadığını ayırt etmen için çok ekmek yemen lazım, keleş 1 olamakla olmuyor bu işler :). 600 saat oynadım karşıma hiç hile gelmedi dersen sana güler insanlar, Keleş1 sin ya ya kesin gelmemiştir :).

Geri
Yukarı