CS:GO'da Denk Gelen Hileler

5 yıl ardından Wolfteam'i bıraktık, CS:GO başlayacaktık, hile çok dediler ona da başlamadık.
Wolfteam de belki bilen vardır : YİLDİZMİSALİ :)

Çözüm, çok basit.
Faceit.png

Doğrusu sorun bende mi yoksa oyunu oynayan diğer oyuncularda mı emin değilim ama bana neden hile denk gelmiyor?

Bu size karşı söylediğim birşey değil tabi ki yalan söylemiyorsunuz elbette fakat bazı kişilerin üstünde ağır bir şekilde CS:GO bahtsızlığı mevcut, buna örnek vermem gerekirse aynı durum arkadaşım için de geçerli.

Ben tek başıma veya genelde CS oynadığım kişilerle beraber oyun oynadığım zaman karşıma hiç hile denk gelmiyor, belki geliyordur ama hiç döne döne gelen bir kişi ile karşılaşmadım.

Fakat arada sırada nadiren CS giren bir arkadaşım mevcut, onunla birlikte girdiğim zaman kesinlikle karşıya 2-3 maçta bir hile geliyor.

Bunların temelinin Güven Faktörü'nden ve Seçkin Hesap olmamdan kaynaklı olduğunu düşünmekteyim, eğer ki hesabınızın Güven Faktörü yeterli ölçüdeyse ve Seçkin Hesap'sanız karşınıza gerçekten hile gelme olasılığı düşüyor.

Rankım: Nova 1
Yoldaş: Nova 4
Oyuna genelde haftada en az 5-6 kez girmekteyim.

Steam profilim burada.
Bizde 5 seçkin ve her gün aynı takım ve saatte oynuyoruz. Ne olduysa bu hafta baya bir maruz kalır olduk. Rank ortalamamız LE .
Hileye alıştık zaten buralara gelene kadar.
Benim artık anlam veremediğim bu hesapların artık banlanmaması. Eskiden birinin hile olduğundan eminsek ve raporladıysak bir süre sonra falanca kişide hile tespit ettik ve sunuculardan uzaklaştırdık gibisinden bir bilgilendirici bildirim gelirdi.
Ben de raporlama botu indirdim hile açarlarsa el sonuna kadar atabildiği kadar her yarım saniye rapor atıyor.
Sanırım artık onlar çalışmıyor hocam

Bizde 5 seçkin ve her gün aynı takım ve saatte oynuyoruz. Ne olduysa bu hafta baya bir maruz kalır olduk. Rank ortalamamız LE .
Hileye alıştık zaten buralara gelene kadar.
Benim artık anlam veremediğim bu hesapların artık banlanmaması. Eskiden birinin hile olduğundan eminsek ve raporladıysak bir süre sonra falanca kişide hile tespit ettik ve sunuculardan uzaklaştırdık gibisinden bir bilgilendirici bildirim gelirdi.

Sanırım artık onlar çalışmıyor hocam
Ben çok şanslıyım sanırsam, umarım size de bu şans gelir.

Faceit üzerinde diğer hesaplarım ile toplam +500 maç oynamışımdır, şüpheli gelen oyuncu sayısı bir elin parmağını geçmez, MM oyuncularıyla karşılaştırılamaz burası. Smurf gelme ihtimali var fakat hile daha düşük ihtimal. Smurf hesap zaten Faceit üzerinde yasak, geldiği zaman raporluyorum genelde platformdan ban yiyorlar.

Faceit üzerinde diğer hesaplarım ile toplam +500 maç oynamışımdır, şüpheli gelen oyuncu sayısı bir elin parmağını geçmez, MM oyuncularıyla karşılaştırılamaz burası. Smurf gelme ihtimali var fakat hile daha düşük ihtimal. Smurf hesap zaten Faceit üzerinde yasak, geldiği zaman raporluyorum genelde platformdan ban yiyorlar.
Doğrudur hocam. Takımca FACEIT'e alışmaya çalışıyoruz.

Geri
Yukarı