CS:GO'da kendini e-sporcu zanneden kitle

Daha fazla  
Öncelikle Türkiye'deki oyuncuların %60'ı böyle. Kendilerini "En iyi oyuncu" zanneden, onlardan iyi herkese hile diyerek reportlayan kısacası "E-Sporcuyum ben zengin olcam" Kafasıyla oynayan kişilerdir. Bugün ölüm maçı girdim. 3 maç üst üste 1. oldum sonra 3. maç sonu birisi bana ana bacı küfretmeye başladı. "Hileyi kapat" Deyip duruyordu, 4. maçın ortasında beni attılar oyundan bende tam atılmadan önce ona gerçekleri söyledim. "Kardeşim bak sen oynamayı bilmiyorsun ve iyi oynayanları çekemeyerek attırıyorsun kendini e-sporcu zannediyorsun ama AIM'siz veledin tekisin" dedim ve öyle atıldım. Ben bu kitlenin temizlenmesini istiyorum. Aynı Dövüşlü bir film izledikten sonra sokağa çıkıp herkesi dövebilecek gibi davrananlar gibi. O toxic kitlede bir Xantaresi, woxic falan izliyorlar kendilerini çok iyi sanıyorlar.

Öncelikle Türkiye'deki oyuncuların %60'ı böyle. Kendilerini "en iyi oyuncu" zanneden, onlardan iyi herkese hile diyerek reportlayan kısacası "e-sporcuyum ben zengin olcam" kafasıyla oynayan kişilerdir. Bugün ölüm maçı girdim. 3 maç üst üste 1. oldum sonra 3. maç sonu birisi bana ana bacı küfretmeye başladı. "Hileyi kapat" deyip duruyordu, 4. maçın ortasında beni attılar oyundan bende tam atılmadan önce ona gerçekleri söyledim. "Kardeşim bak sen oynamayı bilmiyorsun ve iyi oynayanları çekemeyerek attırıyorsun kendini e-sporcu zannediyorsun ama aimsiz veledin tekisin" dedim ve öyle atıldım. Ben bu kitlenin temizlenmesini istiyorum. Aynı dövüşlü bir film izledikten sonra sokağa çıkıp herkesi dövebilecek gibi davrananlar gibi. O toxic kitlede bir xantaresi, woxic falan izliyorlar kendilerini çok iyi sanıyorlar.

2-3 peek atıp vurunca hile diyip ağlayan toxic kitledir.
Smurf hesapla kasarken sürekli geliyorlardı sırf bu yüzden ESEA aldım
(Maalesef Faceit'te bile varlar)

2-3 peek atıp vurunca hile diyip ağlayan toxic kitledir.
Smurf hesapla kasarken sürekli geliyorlardı sırf bu yüzden ESEA aldım
(Maalesef Faceit'te bile varlar)
Haklısın dostum. Biz aim kasıyoruz adam vuruyoruz onlarda bize hile diyip attırıyorlar. Bence bunun içinde bir report konusu olmalı, Toxic birisini Toxiclik yaptığı için reportlayabilelim mesela

Haklısın dostum. Biz aim kasıyoruz adam vuruyoruz onlarda bize hile deyip attırıyorlar. Bence bunun içinde bir report konusu olmalı, toxic birisini toxiclik yaptığı için reportlayabilelim mesela.

Eğer kendi takımımdaysa 2-3 el kendimi vurdurtup oyunbozanlıktan reportluyorum.

Geri
Yukarı