CS:GO'da kendini e-sporcu zanneden kitle

Ah o Paladins kitlesi zaten girdiğim oyunlarda ki en kanser kitle sıralamasında ilk 3e rahat girer. Ranked maçta hero deneyenler mi dersin, takıma tank, healler vs. lazımken inatla hasar ve flank seçenler mi dersin hey yavrum hey.
Hiç deme 360 saatim var ranked girip batırırım diye utanıyorum adam 6 levellik bomb king ile oyun batırıyor.
Bende Team Fortress 2 Oynuyordum bir aralar orada da SPY diye bir karakter var, sırf Güzel özellikleri var diye oynamayı bilmeyenler SPY alıp ölüyordu
Bende oynuyorum anime profili havalı bir ad ele kunai ve kozmetik alınca adamlar iyi oynadıklarını sanıyorlar. :D

Arkadaşlar aylar sonra ekleme yapıyorum. Dün maçıma bir toxic geldi. Adam takıma sövüyor ancak Takımda Türk yok. Bende adama gülmekten oyunu oynayamıyorum. Sonra Maç bitti. Tüm maçın kaydını almıştım report durumlarında elimde sağlam delil bulunması için (gerekli olur mu bilmiyorum ama ne olur ne olmaz aliyim dedim) sonra canım sıkıldı kaydı izlemeye karar verdim ve saydığım üzere 40 dakikalık maçta yaklaşık 30 küfür etti. Sonra gideyim de şu elemanın profiline
-Rep yazayım dedim. Yazmaz olaydım... Adam küfür etmediği değer bırakmadı.
Adama gülmekten oyunu oynayamadım bana diyor 375 saatte bir şey öğrenememiş falan
Adam korkudan saatlerini gizlemiş dalga geçilmesin diye de. Yorum kısmını kapamayı unutmuş.
-rep kaynıyor. adam meğerse toxiclerin babasıymış.

Geri
Yukarı