CS:GO'da nasıl eşya düşürebilirim?

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar ben günde en az 5 CS:GO maçı atan biriyim. Genellikle yoldaş atarım fakat hiç eşya düşmüyor. Düşse bile kasa düşüyor artık grafiti düşse bile iyi.
İyi eşya düşmesi için neler yapmalıyım? Rekabetçi girsem daha mı iyi eşyalar düşer? Ya da IDLE server mı girmeliyim? Taktiği olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa düşürmenin taktiği yok aslında. Her 2-3 seviye atladığınız zaman bir eşya düşüyor. Seviye atlamadan da düşebilir. Şanslıysan pahalı skin düşme ihtimali var.

Random düşüyor. 5 sene önce Yaban Ateşi Operasyonunu bitirip rekabetçi maçımda AWP - Medusa düşürmüştüm.

Selamlar ben günde en az 5 CS:GO maçı atan biriyim. Genellikle yoldaş atarım fakat hiç eşya düşmüyor. Düşse bile kasa düşüyor artık grafiti düşse bile iyi.
İyi eşya düşmesi için neler yapmalıyım? Rekabetçi girsem daha mı iyi eşyalar düşer? Ya da ıdle server mı girmeliyim? Taktiği olan var mı?

Hocam idle serverlerine girebilirsin ama girersen 4-5 saatte anca kasa düşer. Valve'nin sunucularında daha rahat düşürürsün ama düşürmenin belli bir taktiği yok. Çarşamba günleri oyna daha sık düşme ihtimali var.

Bize anca 20 TL'lik skin düşer.
Anlık bir krize sebep olmuştu.
FB_IMG_1603899908419.jpg

İyi eşya düşmesi için neler yapmalıyım? Rekabetçi girsem daha mı iyi eşyalar düşer? Ya da ıdle server mı girmeliyim? Taktiği olan var mı?

Taktiği yoktur bana bir kere seviye atladığım da 6 TL'lik skin düşmüştü ve hala sürekli rastgele kasalar geliyor sunucular falan var ama orada da zor düşer diye umuyorum.

Şans işi ama para ödenmiş hesaplarda daha fazla diye biliyorum ben geldiğinden beri 4 defa parçalanmış kasası düşürdüm. 20+10+9+7TL etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı