CS:GO'da kutu nasıl düşürebilirim?

BreaKSooN05

Kilopat
Eskiden Sabah'tan akşama kadar oynardım ama kutu hiç düşmezdi. 1000 saat civarında oynadık. Bu aralar da hiç oynamak istemiyorum ama Steam'den de kutu olayı güzel para getirdiği söyleniyor. Kutu düşürmek için neler yapmamız gerekir?
Oynamadan kutu düşürebilir miyim?

Rankım yok yıllardır girmiyorum. Şimdi girip 1 el atacağım. Ama oyunu çok oynamak istemiyorum. Oynamadan kasa düşme ihtimali var mı? Olduğu yerde dönenler falan oluyor onlar gibi.
Ölüm maçında afk bırakırsın. (Senin dediğin gibi dönme olayını diyorum) Bunun için maçtayken konsola +left yazman yeterli. Bu arada tavsiye ettiğim bir yöntem değil çünkü maç başına 10 TP falan verir ki bir rütbe 5000 TP istiyor. Başka işin varsa öyle bırakıp işini yaparsın. Bunun dışında Idle Drop topluluk sunucularından da afk kalarak düşürebiliyorsun. Bu sunucularda tamamen şansa bağlı oyuncuya kasa düşüyor.

Kasa düşürmek için sabahtan akşama kadar oynamana gerek yok, eski veya prime hesabın varsa topluluk sunucularında drop aktif sunucularda afk bırakarak haftada ortalama 2 kasa garanti düşürebilirsin. Aşağıya sunucu listesi bırakacağım ordaki tüm sunucularda drop aktif afk bırakarak haftalık droplarını alabilirsin.

> https://runawaytr.com/sunucu-listesi/

Kasa düşürmek için sabahtan akşama kadar oynamana gerek yok, eski veya prime hesabın varsa topluluk sunucularında drop aktif sunucularda afk bırakarak haftada ortalama 2 kasa garanti düşürebilirsin. Aşağıya sunucu listesi bırakacağım ordaki tüm sunucularda drop aktif afk bırakarak haftalık droplarını alabilirsin.

> https://runawaytr.com/sunucu-listesi/
Bazı sunucular dolduğunda AFK olanları atıyorlar. O yüzden az insan olan sunucuları seçin.

Ölüm maçında AFK bırakırsın. (Senin dediğin gibi dönme olayını diyorum) Bunun için maçtayken konsola +left yazman yeterli. Bu arada tavsiye ettiğim bir yöntem değil çünkü maç başına 10 TP falan verir ki bir rütbe 5000 TP istiyor. Başka işin varsa öyle bırakıp işini yaparsın. Bunun dışında Idle Drop topluluk sunucularından da AFK kalarak düşürebiliyorsun. Bu sunucularda tamamen şansa bağlı oyuncuya kasa düşüyor.

Hocam drop topluluklarına girsem. Ama ücretsiz olarak CS:GO sahibiysem sorun olur mu? Kasa düşer mi? Veya topluluklara girmek için Premium olmak mı gerekir?

Yeni konular

Geri
Yukarı