CS:GO'da kutu nasıl düşürebilirim?

BreaKSooN05

Kilopat
Eskiden Sabah'tan akşama kadar oynardım ama kutu hiç düşmezdi. 1000 saat civarında oynadık. Bu aralar da hiç oynamak istemiyorum ama Steam'den de kutu olayı güzel para getirdiği söyleniyor. Kutu düşürmek için neler yapmamız gerekir?
Oynamadan kutu düşürebilir miyim?

Eskiden Sabah'tan akşama kadar oynardım ama kutu hiç düşmezdi. 1000 saat civarında oynadık. Bu aralar da hiç oynamak istemiyorum ama Steam'den de kutu olayı güzel para getirdiği söyleniyor. Kutu düşürmek için neler yapmamız gerekir?
Oynamadan kutu düşürebilir miyim?

CS:GO oynayarak düşürebilirsin.

CS:GO oynayarak düşürebilirsin.

Ayrıyeten Prime gerekiyor.

Prime derken? Eskiden oyunu parayla almıştım öyle bir şey mi?

CS:GO'nun kendisinden Prime üyelik alırsanız seçkin oluyorsunuz yani dereceli vs girebiliyorsunuz eskiden CS:GO alanlarda bulunuyor.

CS:GO'nun kendisinden Prime üyelik alırsanız seçkin oluyorsunuz yani dereceli vs girebiliyorsunuz eskiden CS:GO alanlarda bulunuyor.

Şimdi de alıma açık ama birazcık pahalı :)

Oyunu eskiden para ile satın aldıysanız zaten Prime üyeliğe sahip oluyorsunuz. Kasa düşürmek için topluluk serverlarında oynayabilirsin. Kısa vadede değil ama uzun vadede kimilerine göre güzel bir miktar veriyor. Eğer ki sadece kasa düşüreyim para kazanayım mantığıyla oynarsanız değmez.

Kasa düşürmeniz için bol bol CS:GO oynayın. Kasa hangi gün düşerse o günü not alın. Ve haftada sadece o gün CS:GO oynayın kasa düşecektir.

Geri
Yukarı