CS:GO'da nasıl gelişebilirim?

Yusufhecnopat

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum sizce nasıl gelişebilirim? Grafik ayarları nasıl olmalıdır? AIMDIR, ne bileyim daha çok şey var eminim. Yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk başta tek tek sıkarak başla sonradan spray atamayı öğren. Bide Aim koymağı öğren. Aim Placement yani.

Oyununda eğer iyi aim koyabiliyorsan hep bir adım öndesin.

İlk başta tek tek sıkarak başla sonradan spray atamayı öğren. Bir de aim koymağı öğren. Aim placement yani.

Oyununda eğer iyi aim koyabiliyorsan hep bir adım öndesin.

Peki hocam bir map önerebilirmiisinz ve grafik ayarlarını nasıl ayarlaya bilriim hangi şeyler açık kapalı sizde ayarlıysa atar mısınız ve hocam başaltma şeçeneiklerine gerek var mı?

Ben tüm ayarları düşükte oynuyorum. 4:3 alıştım, 4:3 oynuyorum. Bir de şu haritada antrenman yapıyordum oyunlara girmeden. Peek eğitimleri falan var haritada farklı modlar var. Bayağı işe yarıyor. https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2185699891

Hocam 4:3 oynayınca ekran tam ekran olmuyor ki bende.

Bende normalde 4:3 oyuncusuydum geçen günlerde 16:9 geçtim çok daha iyi oynadığımı fark ettim. Büyük ihtimalle ilerleyen zamanlarda tam tersi olacak. Grafik ayarları en yüksektede olabilir çok önemli değil. Zaten sizdeki sistem çok rahat 350 üstü alır.

1665854903551.png

Ben geliştim. Dediklerimi yap benim gibi bu başarı madalyasını kazanırsın.
1- 12 yaşındaki rus veletlerini tokatla.
2- Banlan.

Çözünürlük için sizi zorlamak istemiyorum ama 16:9'dansa 4:3 tercih ediyorum çünkü görüntüyü genişlettiği için adamların kafası daha büyük ve geniş gözüküyor. O açıdan da 1024x768 çözünürlüğünde oynuyorum. Grafik ayarlarında kontrast dışında tüm ayarları en düşüğe çekiyorum çünkü ışık ve partikül efektleri dikkat dağıtabiliyor. Belki gölge ayarını yükseğe çekebilirsiniz. Onun sebebi de düşman gelmeden önce bir ihtimal gölgesi gözükür.

Bu atölye haritasından kendine göre bir crosshair seçip daha sonra uygun bir ayarlama yapabilirsin.

Aim training haritalarında anterman yapabilirsin. (2 tane harita birazdan aşağıda paylaşacağım)

Son olarakta deathmatch oyna, hayvan gibi deathmatch oyna.

Geri
Yukarı