CS:GO'da nasıl gelişilir?

Her Turk genci gibi bende cok oynadim counter ama csgo hic oynamamistim sonra arkadaslar gel oyna falan filan dedi, oynamaya basladim baktim zevkli oyun sadece hip fire. Sadece solo que girdim yendim yenildim derken dust 2 ve inferno arasi gidip geldim MG2 oldum. Kendine bir crosshair belirle sonra iki el deathmatch gir ve bol konusan bir takimla oyuna gir.

Düzgün anlaşabildiğin takım arkadaşın olmadıkça biraz zor oluyor bu işler. Sen 50 de vursan takım kötü olunca kaybediyorsun.

Kendini geliştirme kısmına gelirsek, AimBotz gibi haritalar var, oraya girip günlük çalışabilirsin.
Bunun dışında basit haritalarla başla. Mesela Dust 2. Şu an evimden daha çok ezbere biliyorum Dust 2 haritasını, o yüzden hep prefire ile çıkıyorum, hemen hile damgasını yiyoruz. Tabii hile değiliz, orası ayrı 😂

Arkadaşların varsa onlarla gir, rank atlaman daha kolay olur. Tanımadığın birisi olunca gelip salak salak AFK kalıyor (özel durumlar hariç), maç başı quit atıyor falan. Kanser ediyorlar adamı.

silver olmanızı hemen kendinize bağlamayın silver rank aralığı çok sıkıntılı bir rank aralığı çünkü smurfler desen silverda,troller desen silverda,rusların çoğu silverda ve çoğu toxic oyuncu ayrıca silverdan çıkmanız için 6 rank atlamanız gerekiyor (silver 1,silver 2,silver 3,silver 4,silver elite,silver elite master) ayrıca 5 kişi arkadaşlarla girmek daha iyi olacaktır :) (arkadaşlarınız noobsa kazanamayabilirsiniz) ben arkadaşlarımla girerek silverdan çıktım başka türlü olmuyor :)

Supreme’den tavsiyeler. :D

Aimbotz ve DM oyna. (Günde 1-2 saat)
Bol bol profesyonel maç izle.
Taktik videolar izle. (Her map ve her varyant için)
Crosshair, viewmodel gibi ayarlarını yap.
Yprac adlı yapımcının training maplerini indir. Prefire ve pick çalış.

Tüm bunları yaptıktan sonra geriye sadece güzel ekip arkadaşları bulmak kalıyor. Kolay gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı