CS:GO'da neden çoğu oyuncu Rus?

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Selamlar. Az önce CS:GO'yu indirdim ve birkaç maçtan sonra daha fazla dayanamayıp sildim oyunu. Bir kere oyunda ne yaparsam yapayım kazanamıyorum. Olmuyor. Bir de oyunda iletişim kurma denen şey de yok. Oyunun %95'i kadarı herhalde Rus. Ben şimdi onlarla nasıl anlaşayım? Ne yapmalıyım?

Yapacak bir şey yok, Türklerin olduğu hazır lobiye katılarak Türkler ile oynayabilirsin. Dediğin gibi, Ruslar cidden çok fazla bu oyunda.

Selamlar. Az önce CS:GO'yu indirdim ve birkaç maçtan sonra daha fazla dayanamayıp sildim oyunu. Bir kere oyunda ne yaparsam yapayım kazanamıyorum. Olmuyor. Bir de oyunda iletişim kurma denen şey de yok. Oyunun %95'i kadarı herhalde Rus. Ben şimdi onlarla nasıl anlaşayım? Ne yapmalıyım?
Oyunu güzel yapan ruslar tam troller

Ülkeler yakın olduğu için aynı sunucuyu kullandığımızdan denk geliyor olabilir.

Oyunu silmeseydiniz bence. Oyunda kasa düşüyor ve kasaları satıp Steam içi para kazanıyorsunuz. Bu bile oynamak için bir sebep. Oyunda takım arkadaşlarınıza renkleri ile seslenebilirsiniz ya da yazabilirsiniz. Ruslarla ingilizce konuşun, biliyorlarsa tabii.

Oyunu silmeseydiniz bence. Oyunda kasa düşüyor ve kasaları satıp Steam içi para kazanıyorsunuz. Bu bile oynamak için bir sebep. Oyunda takım arkadaşlarınıza renkleri ile seslenebilirsiniz ya da yazabilirsiniz. Ruslarla ingilizce konuşun, biliyorlarsa tabii.
Davay davay diye seslenebilirsiniz ruslara :D

Selam. Az önce CS:GO'yu indirdim ve birkaç maçtan sonra daha fazla dayanamayıp sildim oyunu. Bir kere oyunda ne yaparsam yapayım kazanamıyorum. Olmuyor. Bir de oyunda iletişim kurma denen şey de yok. Oyunun %95'i kadarı herhalde Rus. Ben şimdi onlarla nasıl anlaşayım? Ne yapmalıyım?

Genelde chatten Putin'e sövüyorduk, adamlar tanrıları gibi gördüğü için çıldırıyordu. Bu kadar Rus gelme sebebi sunucu olarak Rusya sunucularına giriyor Türkiye. Almanya sunucuları çok pingli.

Ruslarla aynı sunucudan giriyoruz, aslında sunucular ülkeye göre olsa daha iyi olabilir. En azından kendimizi karşı tarafa iletme sorunumuz ortadan kalkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı