CS:GO'da neden Türk kuvvetleri yok?

Tuvalet kağıdını biz üretiyoruz bu arada, direk fabrikada mühendislik yapıyorum ayrıca yurt dışına da yatırım yapıp çeşitli ülkelere tuvalet kağıdı fabrikası kuruyoruz. Çeşitli ülkelere(abd, avrupa ülkeleri vs.) ihracatını yapıyoruz. Türkiye kağıt üretiminde oldukça üst bir konumda, yani dediğiniz gibi tuvalet kağıdını ithal etmiyoruz, yanlış bilgilendirme yapmayalım :)
Türkiye'de kağıt sektörü dışa bağımlıdır. Dışa bağımlı olmasaydı Dolarla orantılı artmaz idi. Bunun yanında küçük tuvalet kağıdı 100 TL? Böyle üretecek isek üretmeyelim daha iyi.
Kitaplara gelen zamlar kağıt endüstrisinin mükemmelliğini çok iyi açıklıyor :D

Konuya gelecek olursak; bir yapımcı olsam bende getirmem. Türkler'de kendi milletini Tanrı gibi görme huyu var. Şeyini çıkartıyorlar. Oyundaki küfür sayısı 3 kat artmazsa neyim.

Daha Türkiye serveri bile yok :/ Türkçe metin dilini nasıl getirdiler ona şaşırıyorum.
Faşizm: Türklerden nefret etmek.

Faşo Valve hâlâ oyunları en ucuz Türkiye'de satıyor...

Vay arkadaş ucuza satıyormuş. Şey var bir de Dolar kurunu iki liraya sabitledi dolardan etkilenmiyor 😂 yok öyle bir şey. Fiyatları Steam değil oyun yapımcıları koyar. Türkiye'ye özel fiyat politikası sergiliyorlar o kadar. Artısı eksiği yok Valve durumla ilgilenmiyor bile. Şu Steam seviciliğini bir bıraksak mı artık

Assassin's Creed Revelations osmanlı da geçiyordu... Linçlendi mi bilemem... Güya ben çok sevdim ama sorduğum tek soru yeniçeriler yazıldığı gibi İstanbul halkını korkuturlar mıydı onu sordurdu... Doğruluğunu bilemem... Ama oyun boş sadece osmanlı kavgaları ve İstanbul gezintisi için oynanır... Türk askeri eklenirse oyunu yasaklatabilirler... Amerika'da GTA oynatabiliyorlar ama Türkiye'de öyle bir şey yok... Ayrıca bizim süper zeka halkın bakış açısından dolayı büyük bir tepki ve linçleme yaratacaktır... Hatta söylüyorum Revelations'ta osmanlılar ile savaşıyorum... Bir de onları yağmalıyorum...

Tuvalet kağıdını biz üretiyoruz bu arada, direk fabrikada mühendislik yapıyorum ayrıca yurt dışına da yatırım yapıp çeşitli ülkelere tuvalet kağıdı fabrikası kuruyoruz. Çeşitli ülkelere(abd, avrupa ülkeleri vs.) ihracatını yapıyoruz. Türkiye kağıt üretiminde oldukça üst bir konumda, yani dediğiniz gibi tuvalet kağıdını ithal etmiyoruz, yanlış bilgilendirme yapmayalım :)
İnsanlar poposunu silmek için tuvalet kağıdı alamıyor, adam hâlâ Türkiye kağıt üretiminde oldukça üst bir konumda diyor. Haydi üstün bir konumda diyelim, bunun tam olarak bize faydası ne?

Daha Türkiye serveri bile yok :/ Türkçe metin dilini nasıl getirdiler ona şaşırıyorum.

Vay arkadaş ucuza satıyormuş. Şey var bir de Dolar kurunu iki liraya sabitledi dolardan etkilenmiyor 😂 yok öyle bir şey. Fiyatları Steam değil oyun yapımcıları koyar. Türkiye'ye özel fiyat politikası sergiliyorlar o kadar. Artısı eksiği yok Valve durumla ilgilenmiyor bile. Şu Steam seviciliğini bir bıraksak mı artık
Ben doları 2'ye sabitledi demedim. Şu an dünyada en ucuz Türkiye'de satılıyor oyunlar. Arjantin ve Venezuela gibi. Sadece Türkiye'ye özel bir durum değil ayrıca. Ama yine de en ucuz Türkiye'de. Dediğin gibi adamlar özel bir muamele gösteriyor tıpkı Amazon Prime ve Netflix gibi özel fiyatlar sunuyor. Ama Apple gibi hiç umursamaz fiyatı neyse öyle de satabilir. İsterse. İstemediğine göre demek ki Valve Türk kullanıcılarını düşünüyor, bu yüzden seviyoruz Steam'i. Genel olarak Valve'ı sever misin diye sorarsan, eh. Bu arada oyun mağazalarından en iyisi Steam'dir de demiyoruz bak. Epic de özel fiyatlar sunuyor mesela onu da seviyoruz.

Konu altında kendi milletini yüceltenler ne yaşıyor? Anlamıyorum bu neyin Türkçülüğü hala. Dünyada ki tüm milletler ile dalga geçilebilir ama Türkler bir oyunda dahi kullanılamaz öyle mi? Geçin bunları. Adamların ürettiği tuvalet kağıdını bile ithal ediyoruz ama bunlar hala kendileri en kutsal en üstün millet sanıyorlar. Böyle olan bir milleti adamlar neden oyununa eklesin ki?
Oyunda Türk askeri vuruyorlar diye yasaklatmaya çalışacaklar bu sefer.
Ben de bunu diyorum işte, herkesten üstün görenler olduğu için sorun çıkardı. Bütün ülkeler kendi milletine göre iyidir, yukarıdan bakmaya gerek yok.

Bilmiyorum niye ama aklıma takıldı. Neden CS:GO'da Türk polisi, askeri vs. yok?
Tarihsel ve siyasi olarak çoğu SJW ve liberal'in yarasına tuz bastığımızdan dolayıdır.
Konu altında kendi milletini yüceltenler ne yaşıyor? Anlamıyorum bu neyin Türkçülüğü hala. Dünyada ki tüm milletler ile dalga geçilebilir ama Türkler bir oyunda dahi kullanılamaz öyle mi? Geçin bunları. Adamların ürettiği tuvalet kağıdını bile ithal ediyoruz ama bunlar hala kendileri en kutsal en üstün millet sanıyorlar. Böyle olan bir milleti adamlar neden oyununa eklesin ki?
Türkçülüğü savunurum ancak oyunda yapılan "tÜrK asQeRi vUruLmaZ" vs gibi şeyler bence saçma. CoD 2 gibi bir Türk tarihini veya WW1 anlatan oyun çıksa seve seve oynarım hatta karşı tarafa bile geçerek oynamak bana baya zevk verir. Türk milleti bu tür şeylere gereksiz takıyor.

Ben doları 2'ye sabitledi demedim. Şu an dünyada en ucuz Türkiye'de satılıyor oyunlar. Arjantin ve Venezuela gibi. Sadece Türkiye'ye özel bir durum değil ayrıca. Ama yine de en ucuz Türkiye'de. Dediğin gibi adamlar özel bir muamele gösteriyor tıpkı Amazon Prime ve Netflix gibi özel fiyatlar sunuyor. Ama Apple gibi hiç umursamaz fiyatı neyse öyle de satabilir. İsterse. İstemediğine göre demek ki Valve Türk kullanıcılarını düşünüyor, bu yüzden seviyoruz Steam'i. Genel olarak Valve'ı sever misin diye sorarsan, eh. Bu arada oyun mağazalarından en iyisi Steam'dir de demiyoruz bak. Epic de özel fiyatlar sunuyor mesela onu da seviyoruz.
2 Lira olayını senin için demedim zaten, öyle saçma sapan bir algı var sosyal medyada steam severler tarafından ona dedim. Ayrıca verdiğin örnek alakasız, netflix ve ya Amazon ile karşılaştırmak saçma. Steam herhangi bir fiyat politikası yapmıyor sadece Türkiye de de TL ile hizmet verdiği için oyun yapımcıları Türkiye'ye özel fiyat veriyor bunu onlardan steam bile istemiyor fazlası yok yani. O fiyatlar için steamin herhangi bir şey yapma hakkı yok zaten yapımcı hangi fiyattan satarsa o fiyattan vermek zorunda steam. Fazlası yok eksiği yok.

Geri
Yukarı