CS:GO'da neden Türk kuvvetleri yok?

Arkadaşlar herkes bir şeyler söylemis, ama gerçeği soylemem gerek. Ubisoft'un oyunlarına Türkçe veya Türk karakter getirmemesinin bir sebebi var, Ubisoft'un bunları yapma sebebi... Dost Kayaoğlu
Dost Kayaoğlu yaşadığı surece Türkiye'den uzak duracaklar cunku Ubisoft'la cok buyuk bir düşmanlığı var, siz Dost Kayaoğlu'nu sıradan bir YouTuber'ya da yayıncı sanmayin sakin, geceleri uyumaz Ubisoft'un serverlerini cokertmeye calisirmis hep, yillardir o server senin bu server benim her oyundaki serverlar neden shutdown oluyor sanıyorsunuz? Ya da oyunlardaki zibilyon tane hacker nereden geliyor saniyorsunuz? Hepsi Dost Kayaoğlu o hackerlarin. Pesine ajan takmıştı Ubisoft bu yuzden zaten bir ara videosu vardı buldum. MP4 diye onu ceken Ubisoft ajaniydi ama izini kaybettirdi dost onun yasadigi evi bilen yok simdi evet gercekler bunlar Dost Kayaoğluç

Yorumlari bastan sona okuyunca aklimdan cikamayan gorsel:
IMG_20211214_165307.jpg

Konu altında kendi milletini yüceltenler ne yaşıyor? Anlamıyorum bu neyin türkçülüğü hala. Dünyada ki tüm milletler ile dalga geçilebilir ama türkler bir oyunda dahi kullanılamaz öyle mi? Geçin bunları. Adamların ürettiği tuvalet kağıdını bile ithal ediyoruz ama bunlar hala kendileri en kutsal en üstün millet sanıyorlar. Böyle olan bir milleti adamlar neden oyununa eklesin ki?

Gördüğüm haklı olan tek mesaj.
@Asitadam ne alaka aga? Sana diyorum ki farklı ülkede farklı ülkenin askeri vs olabiliyor.

Çıldırtma beni güzel kardeşim İtalya'da Türk polisi mi olurmuş ya da Fas'ta.

Kardeşim mağden Türk oyunu istiyorsan bir tavsiyem. Call of duty word war serisinde bir mod halinde kullan ki Türk savaşları nasıl yaşadığı hikayesi yapsan belki Türk askeri ve polisimizi görebilirsin. Bir tavsiyem

Kardeş sen ne anlatıyorsun? Bu ne saçma bir Türkçe kullanımı böyle. Hani normalde yazım hatası vs anlaşılıyor da bu nedir? Gerçekten anlamadım ne dediğini.

Konu altında kendi milletini yüceltenler ne yaşıyor? Anlamıyorum bu neyin Türkçülüğü hala. Dünyada ki tüm milletler ile dalga geçilebilir ama Türkler bir oyunda dahi kullanılamaz öyle mi? Geçin bunları. Adamların ürettiği tuvalet kağıdını bile ithal ediyoruz ama bunlar hala kendileri en kutsal en üstün millet sanıyorlar. Böyle olan bir milleti adamlar neden oyununa eklesin ki?
Tuvalet kağıdını biz üretiyoruz bu arada, direk fabrikada mühendislik yapıyorum ayrıca yurt dışına da yatırım yapıp çeşitli ülkelere tuvalet kağıdı fabrikası kuruyoruz. Çeşitli ülkelere(abd, avrupa ülkeleri vs.) ihracatını yapıyoruz. Türkiye kağıt üretiminde oldukça üst bir konumda, yani dediğiniz gibi tuvalet kağıdını ithal etmiyoruz, yanlış bilgilendirme yapmayalım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı