CS:GO'da oyunlara nasıl giriliyor?

KiloZuluSierra

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
CS:GO'ya yeni başladım. Valorant'ta Silver'dım. Oyun hakkında pek fazla şey bilmiyorum. Mesela basit eğlence modu giriyorum. Oyuna girdiğimde maç başlamış oluyor. Bu olayı anlayamadım mesela. Maç bitince de bize harita seçtiriyor ve yeni bir oyuna başlıyor. Bu olay böyle kaç maç daha devam ediyor? Mesela 5 maç oynayıp en çok maç kazanan takım galip mi geliyor? Aklımda böyle sorular var. Bilen bir arkadaş yardımcı olursa gerçekten çok sevinirim.

Eminsiniz değil mi? Prime gerekmediğine. Çoğu kişi gerekiyor demiş ama.
Önceden 2 level olmuş hesaplarda gerekmiyor. Önceden 21 level olmuş hesaplar zaten Prime oluyor. Ama diğer hesaplar rekabetçi girmek için Prime gerektiriyor.

Önceden 2 level olmuş hesaplarda gerekmiyor. Önceden 21 level olmuş hesaplar zaten Prime oluyor. Ama diğer hesaplar rekabetçi girmek için Prime gerektiriyor.
Hayır önceden falan değil. Yeni hesap açtığında bir yüzde barı oluyor aynı eskiden 2 level olduğu gibi. Bir kaç tane deathmatch veya silah yarışı girip %100 yapıyorsunuz. Lütfen yanlış bilgiler vermeyin.

Hayır önceden falan değil. Yeni hesap açtığında bir yüzde barı oluyor aynı eskiden 2 level olduğu gibi. Bir kaç tane deathmatch girip %100 yapıyorsunuz. Lütfen yanlış bilgiler vermeyin.
Hocam yeni hesaplarda tek bildiğim Prime olmadığınızda seviye ve rank ilerlemenizin donuk olduğu. Dediğiniz gibi de olabilir.

Eminsiniz değil mi? Prime gerekmediğine. Çoğu kişi gerekiyor demiş ama.
Prime gerekmiyor ama yoksa Derecesiz Rekabetçi denilen bir yerde oynuyorsun. Bunu VALORANT'taki Derecesiz moda benzetebilirsin hatta aynısı diyebilirim. Oynuyorsun fakat XP veya rütbe kazanamıyorsun.
Prime alırsanız (200 lira civarına zamlandı :D) Dereceli Rekabetçi modunda oynayabiliyorsunuz ve XP, silah/kasa düşürmeleri ve rütbe sistemi olmuş oluyor. Fiyatına ne kadar değer bilemem ama Türkiye'de hiçbir şey fiyatına değmediğinden denilebilecek bir şey yok.

Hile konusunda ise 200TL civarı verip Prime alırsanız çoğu kişi 200TL verdiği bir oyunda ban riskini göze almadığı için hile olmuyor fakat eğer güven faktörünüz iyiyse neredeyse hiçbir maçınıza hile gelmiyor zaten.
Hocam yeni hesaplarda tek bildiğim Prime olmadığınızda seviye ve rank ilerlemenizin donuk olduğu. Dediğiniz gibi de olabilir.
Evet bir bar oluyor ve onu Basit Eğlence gibi modlarla doldurarak Rekabetçi ve Yoldaş modlarını açıyorsunuz.

(200 lira civarına zamlandı :D)
Hayır, Steam üzerinde hala 123 TL.
Hile konusunda ise 200TL civarı verip Prime alırsanız çoğu kişi 200TL verdiği bir oyunda ban riskini göze almadığı için hile olmuyor
Buna katılmıyorum. Hesap satın alarak prime fiyatını çok daha ucuza getiren insanlar olduğu için prime'da da hile var. Ayrıca yeni hesapların güven faktörü genelde düşük oluyor.

Hayır, Steam üzerinde hala 123 TL.
Bende de nedense bir bug var fakat şu anda fiyatı 199.95 Türk Lirası.
1643217275104.png

Buna katılmıyorum. Hesap satın alarak prime fiyatını çok daha ucuza getiren insanlar olduğu için prime'da da hile var.
Çok nadir görülen bir olay bu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı