Oyun Steam CS:GO'da rakip görünce oyun donuyor

SullivianKing

Decapat
CS:GO'da oyun bir anlığına donuyor. Oyun SSD'ye kurulu ama adam ciktiginda oyun donuyor, geri geliyor 1 saniye sonra ama normal degil. Adami goruyorum, 1 dondu, 2 dondu, 3 donuyor. Niye oluyor acaba? Sistem gereksinimi sormayin, oyunu normal 120 FPS oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim sistemde sorun yok oyun takiliyor sadece sebebi ne diyorum oyun yuksek FPS oynuyorum zaten bana çözüm söyle bilmiyorsan boşa yazma.

İnsanların sorularına bu tarz kaba cevaplar veren biri aynı insandan çözüm istememeli bence.

Kardeşim sistemde sorun yok oyun takiliyor sadece sebebi ne diyorum oyun yuksek FPS oynuyorum zaten bana çözüm söyle bilmiyorsan boşa yazma.
Sistemde bir problem olup olmadığını nerden biliyorsun? sana yardımcı olabilmemiz için neyden kaynaklı olduğunu bulma sürecini hızlandırmak için soruyoruz, kaba saba davranacaksanız yardım istemeyin.

Sistemde bir problem olup olmadığını nereden biliyorsun? Sana yardımcı olabilmemiz için neden kaynaklı olduğunu bulma sürecini hızlandırmak için soruyoruz, kaba saba davranacaksanız yardım istemeyin.

Yok hocam adam haklı onun PC'sinde asla sorun çıkmaz varsa oyundadır sorun 🤣

Sistemde bir problem olup olmadığını nereden biliyorsun? Sana yardımcı olabilmemiz için neden kaynaklı olduğunu bulma sürecini hızlandırmak için soruyoruz, kaba saba davranacaksanız yardım istemeyin.

Tamam etme şu zamana kadar bir işe yaramadiniz zaten bu forumda sen git driverlarin güncel mi diye sor millete.

Yok hocam adam haklı onun PC'sinde asla sorun çıkmaz varsa oyundadır sorun 🤣

Kardeşim sistemde sorun yok diyorum oyun takiliyor ayarlarla alakasi var mi yok mu yoksa bir seyler mi kapatmam gerek diyorum.

Arkadaş haklı fakat çok agresif cevap vermiş. Ekran kartı ve işlemciyi öğrenmenin bir işe yarayacağını sanmıyorum pek, biraz klişe oldu bu sisteminizi yazın ifadesi.

Uber Shader'ları açabilir misin? RAM'iniz kaç GB bir de?

Arkadaş haklı fakat çok agresif cevap vermiş. Ekran kartı ve işlemciyi öğrenmenin bir işe yarayacağını sanmıyorum pek, biraz klişe oldu bu sisteminizi yazın ifadesi.

8 GB o ayar kapali sadece skinler kaliteli gozuksun diye model ve doku en yuksekte onu acip deneyince yazarim.

Ben başta uyardim zaten okumadan gelmişler sistem soruyorlar.

Geri
Yukarı