CS:GO'da rakiplerde hileci geliyor

SLIMSHADYX

Decapat
Daha fazla  
Daha yeni Prime aldım ve rankım daha açık olmadığı için sürekli kötü oyunculara denk gelip onları parçaladım. Hepsi hile vs. gibi terimler kullanıp beni raporladı ve zaman geçtikçe maç bulma süresi kısaldı ve karşıma çok şüpheli oyuncular gelmeye başladı hile. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok fazla iyi oynamana en azından hile diye rapor atmazlar, toxic olma iyi davran övgü ver, övgü al. Sosyal iyi bir insan ol maç sıralarında güven faktörün artar daha iyi maçlar geçirirsin ama bu biraz uzun sürebilir. Ve arkadaşlarından sana övgü vermelerini isteyebilirsin.

Yapabileceğin hiç bir şey yok, oyun seni tanımıyor hesabın yeni olduğu için her zaman yeni oyuncularla eşleştirileceksin. CS bu konuda acımasız. Yeni bir hesapta ne kadar iyi oynarsan karşına hile gelme olasılığı artar, çünkü hileciler genelde yeni hesap alır ve oyun onları tanırken iyi oynuyor olarak görür ama kanıt bulamadığı için banlayamaz, onun yerine karşısına da onun gibi iyi oynayanları çıkarır ki hileyse daha çok belli etsin ve ban yesin. Dediğim gibi bu konuda yapabileceğin hiç bir şey yok, akışına bırakman gerekiyor.

Çok fazla iyi oynamana en azından hile diye rapor atmazlar, toxic olma iyi davran övgü ver, övgü al. Sosyal iyi bir insan ol maç sıralarında güven faktörün artar daha iyi maçlar geçirirsin ama bu biraz uzun sürebilir. Ve arkadaşlarından sana övgü vermelerini isteyebilirsin.
Evet hocam haklısınız, hiçbir maçımda toxic olmadım zaten

Yapabileceğin hiçbir şey yok, oyun seni tanımıyor hesabın yeni olduğu için her zaman yeni oyuncularla eşleştirileceksin. CS bu konuda acımasız. Yeni bir hesapta ne kadar iyi oynarsan karşına hile gelme olasılığı artar, çünkü hileciler genelde yeni hesap alır ve oyun onları tanırken iyi oynuyor olarak görür ama kanıt bulamadığı için banlayamaz, onun yerine karşısına da onun gibi iyi oynayanları çıkarır ki hileyse daha çok belli etsin ve ban yesin. Dediğim gibi bu konuda yapabileceğin hiçbir şey yok, akışına bırakman gerekiyor.

Hesabım da yeni değil ki xD sadece yeni Prime aldım. Keşke şu CS2 çıksa da bir an önce böyle şöylerle uğraşmasak.

Evet hocam haklısınız, hiçbir maçımda toxic olmadım zaten

Hesabım da yeni değil ki xD sadece yeni Prime aldım. Keşke şu CS2 çıksa da bir an önce böyle şöylerle uğraşmasak.
Demek istediğim CS profiliniz yeni, steam hesabınızın ne kadar eski olduğu fayda sağlamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı