CS:GO'da hileci nasıl banlatılır?

elon_muskk

Hectopat
CS:GO'da hile geldi emindim ve video kaydetmeye başladım. Bunu bir mecraya paylaşıp banlanmasına yardım edebilecek yer var mı acaba? Lütfen yardım edin bu durumdan herkes muzdarip. İyi günler!

CS:GO'da hile geldi emindim ve video kaydetmeye başladım. Bunu bir mecraya paylaşıp banlanmasına yardım edebilecek yer var mı acaba? Lütfen yardım edin bu durumdan herkes muzdarip. İyi günler!
Raporlarsın ve banlanması için dua edersin. Milyonluk YouTube kanallarının bile video kanıtlarını takıp ban atmadılar hiç.

Rapor etmen lazım ama banlamıyorlar ilgilenmiyor çünkü Valve Tab'a basıp rapor etceğin kişiye tıkla orada birkaç şey çıkar ünlemli olan rapor tıkla ve et.

Birkaç kişi raporlarsa overwatch adlı sisteme düşer. Bu sistemde de belli seviyedeki oyuncular oyunu inceler ve rapor gönderir buna göre de banlanıp banlanmayacağı öğrenilir. Ne yalan söyleyeyim çok da iyi bir sistem değil yıllardır güncellenmiyor ama iş görür eldekiyle yetineceğiz artık. Valve duy sesimizi şu hileleri bitir artık be.

Birkaç kişi raporlarsa overwatch adlı sisteme düşer. Bu sistemde de belli seviyedeki oyuncular oyunu inceler ve rapor gönderir buna göre de banlanıp banlanmayacağı öğrenilir. Ne yalan söyleyeyim çok da iyi bir sistem değil yıllardır güncellenmiyor ama iş görür eldekiyle yetineceğiz artık. Valve duy sesimizi şu hileleri bitir artık be.

ben bir yer sormuştum sadece ve yok galiba iyi günler

Oyun içinde raporlayabiliyorsun sadece. Bildiğim kadarıyla ekstra bir yönlendirme yok. Çok rahatsız oluyorsan Valve'in CS:GO yardım için bir e-posta adresi var. Oraya kişinin profil linkini atıp incelenmesini isteyebilirsin. Bunu dikkate alırlar mı bilmem pek sanmam açıkçası. En iyi ihtimal oyun içi raporlayıp overwatch'a düşmesini sağlayabilirsin bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı