CS:GO'da Ruslardan bıktım

rastgele1adam

Centipat
Yok mu bu Rus'lardan kurtulmanın yolu? Rekabetçi oyun sırasında attığımız molotofların önüne atlayıp kendilerini öldürtüyorlar, AWP'nin önüne geçip kendilerini vurdurtuyorlar, önüme durmadan flash atıyorlar, durmadan küfür ediyorlar ve takımda en iyi olmama rağmen oylama yapıp beni attırıyorlar bıktım bunlardan. Ban yedi arkaşım bu Ruslar yüzünden. Seçkin olmayan arkadaşımla maç oynayamıyorum bunlar yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rank nedir? Tek çözümü takım arkadaşlarınızla girmek ve 3.parti yazılımlarla sunucu değiştirebiliyorsun ama ban riski yüksek.

Keşke zamanında seçkin alsaydım diyorum bende. Sanırım bir yolu yok. Seslerini kapatıyorum ve takmıyorum. Benim sinir olduğum şey ise hile açmaları.

faceit giriyorum bazen bazen mm fakat bu rusların iyisi gelirse tam arkadaş canlısı adamlar. İyi de oynayan var. Arkadaş ekleyip giriyoruz. Onun haricinde gelenler ya troll ya da *******. Sunucu değiştirmekle de uğraşma gerek yok zaten. Bir şekilde geliyorlar. Adam akıllı birilerinin gelmesi için dua etmekten başka çaren yok gibi :D

Yok mu bu Rus'lardan kurtulmanın yolu? Rekabetçi oyun sırasında attığımız molotofların önüne atlayıp kendilerini öldürtüyorlar, AWP'nin önüne geçip kendilerini vurdurtuyorlar, önüme durmadan flash atıyorlar, durmadan küfür ediyorlar ve takımda en iyi olmama rağmen oylama yapıp beni attırıyorlar bıktım bunlardan. Ban yedi arkaşım bu Ruslar yüzünden. Seçkin olmayan arkadaşımla maç oynayamıyorum bunlar yüzünden.
Ben gulmekten yariliyorum ciddi ciddi takmadigim icin, Trust Factor yukseltmeye bakin.

Yeni konular

Geri
Yukarı