CS:GO’da Sadece Hileler Var

1200 küsür saatim var şu ana kadar onlarca raporladığım insan oyundan uzaklaştırıldı ve daha niceleri tabii ki var. CS:GO artık son nefeslerini alıyor oyun benim için çoktan bitti, keşke bedava yapmasalardı. Umarım bu hileci ve çocuk kitle R6S'e bulaşmaz.

2200 saatim var. 4.5 senedir oynuyorum ama karşıma gelen hile sayısı oldukça az. Raporladıklarım da er geç banlanıyor. Bu tamamen güven faktörünüzle ilgili bir durum.

Yanınıza birini alıp girmeyin. Tamamen kendi güven faktörü ve rankınızla girin. Takım kötü gelirse canınız sağ olsun ama idare edecek kadar İngilizceniz varsa asla lobiden birilerini bulup girmeyin. Yarın bir gün banlanıyorlar ve o kişiyle birlikte girdiğiniz için sizin de başınız yanıyor, güven faktörünüz düşüyor. Zaten bir zaman sonra takım da iyi gelmeye başlıyor, siz neyseniz size yakın kişiler geliyor oynayış ve karakter bakımından.

Mutlaka karşınıza gelen bütün "Overwatch"ları yapın. Hileyse veya değilse şıkları mutlaka doğru işaretleyin.

Bol bol pazar alışverişi yapın, alın satın, Steam profilinizi özelleştirin. Oyunlar alın ve Steam'e mümkün olduğunca tek PC'den giriş yapın.

Emin olun tüm bunlar CS'yi etkileyecektir.

Bedava olması Valve'a daha fazla para kazandırıyor. Bu sene 4 milyon hesap banlanmış. Hesapların içinde birsürü oyun vs var. Hepsi değil çeyreği bir şekilde alışveriş yapacak.

1200 küsür saatim var şu ana kadar onlarca raporladığım insan oyundan uzaklaştırıldı ve daha niceleri tabii ki var. CS:GO artık son nefeslerini alıyor oyun benim için çoktan bitti, keşke bedava yapmasalardı. Umarım bu hileci ve çocuk kitle R6S'e bulaşmaz.
Bulaşmaya başladılar. Mitoz bölünerek çoğalıyorlar.

Güven faktörüm yüksektir. (İsteyen Steam profilime bakabilir.) CS GO'yu 2012 yılından (yani ilk çıktığından beri) oynuyorum. 2019 yılında neredeyse hiç girmedim diyebilirim. Bunun sebebi hemen hemen her maç karşıma hilecilerin gelmesidir. Yaklaşık 2700 saat oynama sürem var. Arada sırada "Faceit"giriyorum. 2003 yılından beri online CS oynayan ve oldukça seven birisi olarak hile konusunun bu hadde gelmesi çok çok üzücü bir durum ve oyundan gerçekten soğudum. Turnuvaları izliyorum ve takip ediyorum, keyifli oluyor ama başka oyunlar oynuyorum artık. Apex Legends, Rainbow Six Siege, PUBG oynadığım başlıca oyunlar oldu artık.

Bedava olan versiyonda 2 maç attım. 2 maçta 2 tane, toplam 4 tane mevlana geldi :) Bende sildim, ana hesaba geçtim.

Bugün 3 rekabetçi attım. İlk 2 maçta hack vardı. 2. maçta net aim hack vardı. Son maçta da artık sıkıldığım ve takımın aptalca oynamasından dolayı +left yaptım ve bekledim. Atıldım. 1 Hafta ban yedim.

Bende 2019 Rozetini alıp bırakacağım oyunu. Uğraşamam.

Technopat CSGO Oynayanlar diye ana konu açmamız gerek ve başa tutturulmalı. Bu klana katılım sadece buradan olması lazım ama öyle bir konu açılmıyor maalesef. Technopat yönetimi Sosyal'i umursamıyor. Herkes takılıyor.

Daha iyi oldu bence seçkin hesap 80tl adam 80tl verdikten sonra kolay kolay hile yapmaz.Daha önceden 20tl verip alanlarıda direk seçkin hesap yaptılar bana daha hileli denk gelmedi 34lv falanım.

Bende bunu anlamıyorum. Oyunda çok fazla hile var deniyor. Yukarıda arkadaşa 5 maçta 6 tane hile gelmiş. Bende bu oyunu 2017 den beri oynuyorum. Yaklaşık 300 saat sürem var. Ama gelen hile sayısı toplasan onbeş etmez. Ki kesinlikle süphelenirsem direk reportluyorum ve takip ediyorum. Azonce baktım neredeyse hepsi banlanmış. Tabi siz evde ekmek kırıntılarınami basiyosunuz yoksa cünüp mü geziyosunuz da bu tür şeyler hep sizi buluyor anlamıyorum. Ve bizim insanimiza göre iyi olan herkes hile zaten. Bir sene bir sv de yöneticilik yaptım. Her gün on saate yakın sürem vardı 1.6 da ve belki 3 saate yakını tw almakla geçiyordu. Bir ara eğlenceli de gelmeye başlamıştı. Baktığım twlerin yüzde doksanı asılsızdı. Kendinden iyi olanı hile olarak görmek insancil birşey sonuçta. Hak veriyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı