CS:GO’da Sadece Hileler Var

3200 saat CS GO oynamışlığım var. Evet oyunda malesef çok hile var. Oyundan zevk almaya bakın, zevk vermiyorsa oynamayın. Banada hile denk geliyor, ben pek umursamıyorum. Sonuçta bu tarz oyunlarda hile her zaman olacak.

Eskiden bu kadar yaygın değildi bu meret. Bilek konuşurdu. Şimdi sırf bu yüzden online oyunlarda emekliliğe ayrılıp hikayeli oyunların hikayesine kaptırıp gitmek istiyorum bu diyardan...

Oyunu 1 senedir oynuyorum ve topluluk sunucusu hariç hiç hile görmedim 730 saat e karsilasmamak ne garip ve eskiden daha yaygın değildi dediğiniz şey şuan da daha az oyunu oynadığınız yok adam akıllı haftada bir griyonuz ondada hile geliyorsa garip ben hem prime hem prime olmayan hesapta günde 2 2.5 saat oynuyorum hiç denk gelmiyorum bu sizin güven faktorunuz ile de alakası var

Millet ne yaparsa yapsın Vallaha o kadar çok kişi tanıyorum ki adamlar ile o kadar el girdik sürekli hile vardı arkadaşlar artık"Ben de mi alsam diye"düşünmeye başladılar. 9 Lvl olunca oyun orijinaline dönüşüyor yani seçkine öyle duymuştum. Cıvıttılar iyice. Al hileyi bak keyfine. 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
olamaz, olamaz, olamaz!

Bizim takımımız vardı hepimizin güven faktörü çok iyi olmasına rağmen 3 4 oyunda illaki hile denk geliyor o yüzden ben bıraktım, şahsen PUBG yöneldim. CS:GO Gerçekten uğraşılmaz, verdiğimiz emekler hep boşa, yol yakınken benim gibi başka oyun bul kurtul.

Bizim takımımız vardı hepimizin güven faktörü çok iyi olmasına rağmen 3 4 oyunda illaki hile denk geliyor o yüzden ben bıraktım, şahsen PUBG yöneldim. CS:GO Gerçekten uğraşılmaz, verdiğimiz emekler hep boşa, yol yakınken benim gibi başka oyun bul kurtul.
Hile karşınıza geliyorsa güven faktörü puanınız çok da iyi değil demektir. Ayrıca çok iyi veya çok kötü olduğunu bilemezsiniz, sadece ne kadar hile çıktığına bakarak tahmin edebilirsiniz.

Ayrıca parti halinde maça girerseniz, o partideki en düşük güven faktörü puanına göre eşleştirilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı