CS:GO'da takılmalar

izmitli7741

Femtopat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar. CS:GO oynarken rakibi gördüğümde ve beni vurduğunda(özellikle), yürürken veya koşarken 1-3 saniyelik takılmalar oluyor sürekli. Arada sırada olsa takmayacağım ama son zamanlarda aşırı olmaya başladı. FPS 70-130 arası olduğu halde oluyor bunlar. Ayarlarda yapabileceğim düzeltme veya konsola yazabileceğim bir kod var mıdır? Çok araştırdım ama bulamadım.

1-sisteminizi tam olarak yazın.
2-konsola fps_max_0 yazın ve fps_max_menu_0 (yanlış olabilir zaten seçeneklerde doğrusu çıkacaktır)
Yok hocam internet konusunda bir problem olduğunu düşünmüyorum zira 35-50 ping arası değer alıyorum.

Kaç derecede çalıştığına bakmadım henüz ama işlemci kullanımı yüzde 50-70 civarlarında seyrediyor.
-i3 540.
-Radeon HD 6570 2 GB 128 Bit.
-8 GB RAM.

Ekran kartından olabilir.

1-sisteminizi tam olarak yazın.
2-konsola fps_max_0 yazın ve fps_max_menu_0 (yanlış olabilir zaten seçeneklerde doğrusu çıkacaktır)

Ekran kartından olabilir.
-intel i3 540
-Radeon Hd 6570 2gb 128 bit (kullanım yüzde 30 civarlarında oyun sırasında)
-8 gb ddr3 1333mhz ram
-wd green 500 gb hdd
-wd green 240 gb ssd
-windows 10 pro

Dediğiniz kodları daha önceden yazmıştım sanıyorum onlar direk fps değerlerine etki ediyor -emin olamakla beraber- . Benim sorunum fps yüksek olmasına rağmen kısa saniyeli oyun görüntü donması da diyebilirim aslında 1-3 saniye arasında. işmecimin fanını yeni temizledim ve termal macunu da yeni değiştirdim 1-2 ay öncesinde.

Geri
Yukarı