VAC yiyen arkadaşımla oynarsam ban yer miyim?

Tithisa

Decapat
Arkadaşlar benim arkadaşım dün VAC ban yedi. Arkadaş yan hesap açtı ve oradan duo olarak oynasak bir sıkıntı olur mu? Yani beni de banlarlar mı? Aynı IP üzerinden bağlandığı için şüphelendim de. Hem Faceit hem de rekabetçi gireceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim arkadaşım dün VAC ban yedi. Arkadaş yan hesap açtı ve oradan duo olarak oynasak bir sıkıntı olur mu? Yani beni de banlarlar mı? Aynı IP üzerinden bağlandığı için şüphelendim de. Hem Faceit hem de rekabetçi gireceğiz.
Hile açmazsa sıkıntı yok

Hiçbir sıkıntı olmaz büyük ihtimalle sizin rankınız sıfırlanmıştır zaten hileyi yaoan o size olacak bir yasaklama söz konusu değil.

Herhangi bir ban yemezsin. VAC Sistemi bu şekilde çalışmıyor. Ama arkadaşın tekrar o hesap da hile açarsa banlandığı zaman onunla birlikte kazandığın maçlar silinir. Arkadaşın tamamen temiz bir hesapta başlayacaksa Steam'ın kurulu olduğu yerden userdata klasörünü silip önceki hesabından kalan VAC kalıntılarını kaldırsın.

Teşekkürler.
Yeni hesap açtı ve benle oynamazken hile açmış. Oynarken de hilesiz oynuyor.
Ve benim rütbem biraz yüksek olduğu için bende yan hesaptan girmiştim zaten ve nedense rankta sıfırlanmadı ?
Peki overwatch ban yemiş hesabından faceit oynasak ben faceitten ban yer miyim ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı