CS:GO'da uzaktaki düşmanları vurmakta zorlanıyorum

Xantares oyunun yapımcısı mı birader? O ne diyorsa doğru olmak zorunda mı? Xantares'den daha iyi olup da başka çözünürlükte oynayan bir sürü esporcu vardır. 4:3 en iyi diye bir şey de yok ki zaten görüş açısı denen şeyden bir haber olmak lazım en iyi demek için. Mantıksız bence argümanlarınız.

Günlük 10 saat MM atan adamsanız çalışın, hayatınız bir oyundan ibaretse evet daha iyi oynayın. Fakat işiniz, gücünüz, okulunuz varsa vaktinizi aim çalışarak çöp edebilirsiniz. Onun yerine bir kaç MM maçı girin her gün, zamanla gelişir. Oyunu iyi oynayınca hiçbir şey elinize geçmiyor.
Biliyorum kankam zaten ben bunu yapmıyorum benimde işim gücüm var. İki aydır cs atmıyorum bile. Ama farkı olur diye dedim.

Haklısınız hocam ben oyunu pek bilmiyorum da yanlış şeyler söylemişim kusura bakmayın @mr.esat

Niye öyle dedin güzel insan estağfirullah ben de pek bilmiyorum.
İkinizde haklısınız. İkinizin dediği de doğru. Her insan farklıdır her ayar farklıdır. Çıktığından beri 1280x960 oynayan biri olarak bana da en iyisi o gibi geliyor.

Son düzenleme:
@TT12X Doğruları söylüyorum Gold nova dostum. Bu bir spor değil bir oyun, çalışılmasına gerek falan yok.
Eki Görüntüle 1722913

Yüksek ayar oynama derim fazla detaya gerek yok.

2000 saat oynadin ve aim çalışmaya gerek yok mu diyorsun? Burada saat mı kıyaslayalım. Buyur...

Screenshot_2023-04-03-08-43-29-391-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Aim çalışmaya devam et dostum. Faydasını göreceksin.

Geri
Yukarı