CS:GO'da yüksek FPS için i5-9600K vs. R7 2700X

Serkan Altaç

Hectopat
Merhabalar. Ben sistem toplamayı düşünüyorum. Genel olarak oyun odaklı olacak ve 1080p'de oynayacağım. Sizce hangi işlemciyi seçmeliyim? (Özellikle CS:GO'da yüksek FPS amaçlıyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki i5 9600k ile 5-5.2 Ghz alanlar varmış OC ile. Bende bu değerlere ulaşmak istiyorum bunun için uygun yollu bi işlemci soğutucu önerir misiniz ?

Bir bütçe belirtin en azından. Uygun fiyatlı soğutmalar ile o iş olmaz. Bir miktar hız aşırtırsınız sadece. Kaliteli bir model almalısınız.
Uygun fiyatlıdan kastım bu değerlere ulaşabilmek için en kötü ne kadar para vermem gerek ? En düşük hangi modelden başlamalıyım düşünmeye ?

Hız aşırtma işi tecrübe ve biraz da şans işidir. Sıvı soğutma tarafında 240mm/280mm kaliteli soğutucular alacaksınız. Hava soğutma olarak en üst modelleri tercih edeceksiniz ve fiyatları 500-600 TL civarında.

Olay bununla da bitmiyor. Kasanızın hava akışının da iyi olması gerek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı