CS:GO'daki Ruslar neden hiçbir şey anlamıyor?

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorum basit: CS:GO'daki Ruslar neden hiçbir şey anlamıyor? Az önce bir Rus vatandaşımız sağ olsun, oyundan çıkmak durumunda kaldım ve doğal olarak bir süre oyundan ban yedim. Gerçekten anlam vermekte zorlanıyorum. Hani bir milletin oyuncu kitlesi nasıl böyle olabilir? Eğer yanılıyorsam lütfen düzeltin. Ayrıca bu durumdan nasıl kurtulabilirim söylerseniz gerçekten sevinirim.

Her Rus için geçerli değil ancak çoğunluğu bu arkadaştan kötü oynuyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ha bir de bütün Ruslar, dünyayı Rus sanıyor sanırım. Herkesle Rusça konuşma çabasındalar.

Rusların çoğu ister istemez Sovyet zihniyetiyle yaşıyor. Amerikan kültürüne, hatta diğer kültürlere de meraklı değiller. Oyunlarda da bu toplumun oyuncu olanlarıyla karşılaşıyoruz. Yani birbirlerine sahip çıkıp, genelde diğerlerini dışlıyorlar. Bu hile açmakla, trollük yapmakla, diğerlerini odadan atmakla bile olabilir. Dünya üzerinde de farklı değiller zaten, savaş teknolojileri hariç elle tutulur bir şeyleri yok.

Türk oyuncular ise sadece birbirlerinin dini, milli, şahsi değerlerine hakaret etmek için oyun oynuyorlar. Oyun bahane, sadece ''chat'' bölümünü kullanıyorlar zaten. Hırsızları, hilecileri, ifşa meraklıları da hiç bitmez.

İki taraf içinde de istisna oyuncular olabilir, onlar konumuzun dışında. Daha çok söyleyeceğim şey var fakat madem Ruslardan bahsediyoruz, onları eleştirmeden önce kendi oyuncularınıza bakın. Aslında neyin ne olduğunu siz de gayet iyi biliyorsunuz ama neyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı