CS:GO'daki Ruslar neden hiçbir şey anlamıyor?

KaanRobert

Decapat
Yer
United States, New York City, Staten Island
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorum basit: CS:GO'daki Ruslar neden hiçbir şey anlamıyor? Az önce bir Rus vatandaşımız sağ olsun, oyundan çıkmak durumunda kaldım ve doğal olarak bir süre oyundan ban yedim. Gerçekten anlam vermekte zorlanıyorum. Hani bir milletin oyuncu kitlesi nasıl böyle olabilir? Eğer yanılıyorsam lütfen düzeltin. Ayrıca bu durumdan nasıl kurtulabilirim söylerseniz gerçekten sevinirim.

Tek bir nedeni var;

ABSOLUT VODKA 1LT-550x550.jpg

Arkadaşlar, sorum basit: CS:GO'daki Ruslar neden hiçbir şey anlamıyor? Az önce bir Rus vatandaşımız sağ olsun, oyundan çıkmak durumunda kaldım ve doğal olarak bir süre oyundan ban yedim. Gerçekten anlam vermekte zorlanıyorum. Hani bir milletin oyuncu kitlesi nasıl böyle olabilir? Eğer yanılıyorsam lütfen düzeltin. Ayrıca bu durumdan nasıl kurtulabilirim söylerseniz gerçekten sevinirim.

Kanka Rus'lara Türkçe konuşursan anlamazlar.

Hocam yanlış anlamayın ama neden çıkmak zorunda kaldınız ki?
Arkadaş sürekli önüme geçiyor, oyunu oynarken suratıma flash atıyor, arada bir ateş ediyor, duşmanı öldürmeye çalıştığımda önüme geçiyor vb. isteyerek çıkmadım aslına bakılırsa, sürekli önüme geçtiği için ister istemez ona vuruyordum. Çok fazla hasar verdiğim için de atıldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı