CS:GO'dan birkaç kere hile yapılırsa ban yenir mi?

Selam arkadaşlar. CS:GO'da hesabımı bayağı kasmıştım. Bir maçta hile geldi. Ben de sinirlendim, arkadaşıma hile at dedim. İndirdim, açtım. 3-4 raund açtım. Sizce ban yiyeceğim kesin mi? Başka hiç açmadım ve PC'den direkt sildim.
Umarım yersiniz dersinizi almış olursunuz.

Aynen ya arkadaşım 350saattir legit oynuyor yemedi herkeste yersin yersin diye abartıyor oyunun hile sistemi çöp zaten hilelerde çok yaygın.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamıyorum.

Oyunda 10 hesap aynı rekabetçiye sokuyorsun bunlar hile diyor VAC diyor 2 günde 5 hesap global.

Selam arkadaşlar. CS:GO'da hesabımı bayağı kasmıştım. Bir maçta hile geldi. Ben de sinirlendim, arkadaşıma hile at dedim. İndirdim, açtım. 3-4 raund açtım. Sizce ban yiyeceğim kesin mi? Başka hiç açmadım ve PC'den direkt sildim.
Ayrıca keşke bunun yerine oyuncuyu raporlasaydınız. Hile olduğu tespit edilince zaten maç iptal ediliyor.

Onu diyorum karşısı illa ki reportlamıştır. Ya VAC yer ya da OW.

Demek istediğim şey Overwatch'a düşmezse de yasaklama alacaktır. Hileyi bir kere oyuna enjekte ettiği an bitti. İsterse 1 saniye oynasın hileyle. Ne zaman yasaklama alacağını bilemeyiz ama VAC sistemi hileyi tespit ettiği an yasaklama alacaktır. Bu hemen şu anda olabilir, 6 ay sonra da. Ama yasaklama alacak eninde sonunda.

Hocam sisteme düştüyse yersiniz bir de virüslüdür yüksek ihtimalle o hile Free hileyse Malwarebytes indirin tam tarama yapın.

''Legal Hile'' diye bir şey var. Yukarıda gözünü korkutan insanlara bakma sen.

Eğer çaktırmazsan, adamların üstüne rushlayıp ace atmazsan kimse hile olduğunu kolay kolay anlamaz.

Cevap: Belli ettiysen evet yenir, legal şekilde oynadıysan sıkıntı çıkmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı