CS:GO'dan Zula'ya Geçmeli Miyim?

Ellerimi yormama gerek yok. Şu video her şeyi açıklıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki çocuk oynamıyor bariz belli de çocuk ne kadar tatlı bir şeymiş ya.

Buradaki diğer bazı yorumlar gibi mantıksız yorumlarda bulunmayacağım. Çok uzun süre CS:GO oynadım. Zula'yı da CS:GO kadar olmasa da oynadım. Normalde iki oyundan CS:GO'yu öneririm. Ama hilelerden çok sıkıldıysan Zula oynayabilirsin. İnsanlar oyuna para yatırdıkları için yüksek ranklarda hile gelmiyor. Ayrıca BattleEye tarafından korunuyor. Profesyonel olmak istiyorsan CS:GO'da olmak çok zor ama Zula'da CS:GO'daki gibi zor değil. Kolayca olabilirsin. Zula'nın kötü taraflarından bahsedecek olursak bazı haritaları gerçekten kötü. Gitmişler düğün salonu diye harita yapıp rekabetçi moduna koymuşlar. Rekabetçi haritası değil ki o harita. Şöyle düşünün CS:GO'daki simetrik silah yarışı haritalarında rekabetçi bombalama planı görevi oynuyorsunuz. Onun dışında kendi yaptıkları haritalar güzel. Zula'daki en büyük sorun ise P2W olması. Rekabetçi oynayınca ilerleyen ranklarda herkes parayla aldıkları silahları kullanıyorlar. Çok da pahalı değil aslında silahlar vs. Sorun daha da ilerleyen ranklarda başlıyor. Adam seni M468(+6) ile vuruyor. Sen yeni başlamış ve para yatırmamış isen M4A1 ile hiç şansın yok. Bu da bir sorun ama buna da çözüm var. M6 LWRC silahı artık oyun parasıyla alınabiliyor. Bu gerçekten çok önemli bir şey çünkü P2W'lik bu noktada ciddi ölçüde azalıyor. Çünkü bir rekabetçi maçını kazanınca ZP kasası düşüyor, kasadan da ortalama 2000 ZP. 4000 ZP'ye aldığınız 1 günlük M6 LWRC silahı ile sadece 2 maç kazanarak parasını çıkartabiliyorsunuz. Profesyonel olmak istiyor iseniz zaten belli bir miktar parayı gözden çıkarmanız gerek. Turnuvada Kar98, M468 bazı diğer yan özellikler vs. ihtiyacınız olacak. Bunlarda 1 turnuva için çok büyük bir paraya mal olmuyor.

Onun dışında mapler CS:GO'dan çalıntı diyenler var. Saçmalık. Çalıntı olsa Valve Zula'ya dava açmaz mıydı? Davayı geçtim oyun Steam'de dahi bulunuyor. Gerekli izinler alınmış. Size mi düştü haritaları sahiplenmek? Bu şekilde çok daha iyi. CS:GO haritaları olmasa bu oyunu muhtemelen oynamazdım. Eskiden beri bildiğimiz mapleri oynama şansı sunulmuş ama bazıları ona bile nasıl gözlerle bakıyor. Zula'ya geçebilirsin ama eğer CS:GO oynuyorsan. Zula'yı oynamasanda çok şey kaybetmezsin. Pubg, Fortnite bence daha güzel oyunlar. Bu oyunlara yönelmen daha mantıklı olabilir.

hırsız oyunu oynamak istiyorsan geç herşeyi cs;go dan çalıntı csgo devam et yani arkadaşımızın dediği gibi BMW'DEN MODİFİYELİ ŞAHİN'e geçersin diceğim sadece

Madem profesyonel oyunculuk yapacaksın fırsatı kaçırma geç derim. Diğerleri boş yapmaya devam etsin. Haa şunu belirteyim. Ben Zula oynamam laf yapacaklar için söylüyorum.

hırsız oyunu oynamak istiyorsan geç herşeyi cs;go dan çalıntı csgo devam et yani arkadaşımızın dediği gibi BMW'DEN MODİFİYELİ ŞAHİN'e geçersin diceğim sadece
Oturduğun yerden konuşması ne kadar kolay, çalmaya "map porting" diyoruz fakat Zula'nın yaptığı yeniden yapmak. Bırakın yeniden yapmayı, 10 sene uğraşsa başka oyunun haritasını port edemeyecek insanlar "haritalar çalıntı" şeklinde yorum yapıyor. Planlamasını kendi yaptıkları haritalar da var fakat aşina olduğumuz bildiğimiz, sevdiğimiz haritaları oynayarak güzel vakit geçirilmesi hesaplanmış. Bence çok doğru bir karar.

Oturduğun yerden konuşması ne kadar kolay, çalmaya "map porting" diyoruz fakat Zula'nın yaptığı yeniden yapmak. Bırakın yeniden yapmayı, 10 sene uğraşsa başka oyunun haritasını port edemeyecek insanlar "haritalar çalıntı" şeklinde yorum yapıyor. Planlamasını kendi yaptıkları haritalar da var fakat aşina olduğumuz bildiğimiz, sevdiğimiz haritaları oynayarak güzel vakit geçirilmesi hesaplanmış. Bence çok doğru bir karar.
İlla bir yerden çamur atılacak. Ben de aslında eskiden "çalıntı" diye düşünüyordum. Sonra kendime bazı şeyleri sormaya başlayınca ne aptalca düşünüyormuşum diye düşünmeye başladım.

Geri
Yukarı