CS:GO'nun ara sıra donması

Daha fazla  
CS:GO oynarken bazı yerlerde akıcı oynatırken bazı yerle donma sorunu oluyor.

Başka bir yerde gördüm. Windows Update hizmetler kısmından kapayınca düzeliyormuş herhalde, bir fikri olan var mı?

AMD FX 6100 6 çekirdek.
4 GB RAM.
Radeon had 6670 1GB DDR5 128 Bit ekran kartı.

Sistemim yetiyor.

Orta sekment işlemci nelerdir.
Genel bir soru oldu.

İsterseniz fiyatı fazla değil diye hatırlıyorum, FX-8350 işlemci alın. Hem anakart falan değişmeye de gerek kalmaz.
İşlemciği aldığımız adam iyi bir işlemci dedi işiniz görür dedi bu internette 700 TL PC toplama var onlar daha iyi FPS alıyor akıcı oynatıyor.

700 TL ile elinizdekinden daha iyi bir şey toplanacağını düşünmüyorum. Yüksek ayarlarda mı oynuyorsunuz oyunu?

Genel bir soru oldu.

İsterseniz fiyatı fazla değil diye hatırlıyorum, FX-8350 işlemci alın. Hem anakart falan değişmeye de gerek kalmaz.

700 TL ile elinizdekinden daha iyi bir şey toplanacağını düşünmüyorum. Yüksek ayarlarda mı oynuyorsunuz oyunu?

En düşük ayarlarda eetseiyi bir sistem istemesine rağmen akıcı oynatıyor Valorant karakter özellikleri kullanırken FPS düşüşü oluyor.

SSD'de bir fark olmaz. Açılış sürelerini etkiler. RAM'i 8 yaparsanız şöyle söyleyeyim; 103 FPS alıyorsanız 110 FPS alırsınız diye düşünüyorum.

O kadar FPS alsam yine iyi ama monitörden kaynaklı olabilir mi? Eski bir monitör ASUS kare monitör.

Darboğaz testi yaptım %24 çıktı sorun olur mu?

İşlemciniz darboğaz mı yapıyormuş ekran kartına? İmkansız. Ekran kartınız, işlemcinize göre gayet düşük. FX 6100 tamam çok iyi bir işlemci değil ama HD 6670'den daha iyilerini kaldırır. Anakartınızda falan bir sorun olmasın?

Geri
Yukarı