CS:GO'nun kötüye gitmesi

Oyunu 6 senedir oynuyor olarak 2016-2017 zamanlarında nerdeyse her el mevlana vs vardı.
Fakat 2017'den sonra 1 kez bile hile gelmedi...
Bence ya siz abartıyorsunuz yada ben şanslıyım.

Valorant rekabeti arttıracak CS:GO kendini değiştirecek dendi bir yıldır bekliyoruz tık yok. Başta dandik bir anti hile sistemi getirdiler onu da bypass yapıyor hileciler. Hayırlısı bakalım source 2'de bir şeyler yaparlar belki.

Rütbeniz nedir acaba? Deagle ile 2 One tap atınca bana hile diyor Silver'lar. Tek çare FACEIT. Eğer Silver'sanız hiç FACEIT'e bulaşmayın, sizi çok zorlarlar.

Hocam face it bnde hata veriyor ve bu yüzden bıraktım oyunu Update hatası veriyor cözümünü bilen var mı?

Güven faktörünün bende şu aralar (son 1 ay) düzgün çalıştığını düşünmüyorum.
Yaklaşık 6 yıldır oyunu belli aralıklarla oynuyorum. Girdiğim maçlarda karşıma 3-4 lvl lık adamlar geliyor sürekli

5 Kişi seçkin olarak oynuyoruz hocam. Yine de kurtulamıyoruz ama, her türlü bir sorunlu insan açıyor o hileyi. Dediğiniz gibi daha çok wh kullanıyorlar. Aim'e rastlamadım bu sıralar.
@Stebph
Dedi ve aim+wh geldi karşıya :D.
İşin kötüsü adamın yetenek seviyesi hilesiz Max nova olduğu için ve hileyle lem-supreme Elo'ya geldiğinden bize hile sandı ve daha da abartarak oynamaya başladı en son smoke atıp içinden bizi vuruyordu.

Son düzenleme:
Bugün VAC banlı ile Yoldaş girdim, konu eğer onaylanmazsa diye buraya atayım kanıt ve profili.

O Vac banlar büyük ihtimal başka bir oyundan yemiştir.Vac banlı hesapla rekabetci girmesi imkansız. Sadece no prime hesaplarla prime maçlara katılabiliyorlar hileyle.

Geri
Yukarı