CS:GO'nun ölmeyeceği gerçeği

Oyuncular bıkmıyor mu? 1 Sene öncesinde 1.5 milyon anlık oyuncu sayısına sahip iken şuanda 250-350 bin arası anlık oyuncuya sahip bu oyunun kötüye gittiğinin göstergesidir. Ayrıca artık oyuncular aynı tür oyunları oynamaktan sıkıldılar yeni oyunlar daha çok ilgilerini çekiyor Fortnite bunun göstergesidir.
Oyun hiç bir zaman 1.5 milyon falan oynanmadı en popüler olduğu zamanlar için steamdb.info dan bakarsan 780k olduğunu görürsünüz fakat yine de düşüş söz konusu tabii ki

Valve CS:GO ile birlikte Steam pazarında hiç olmadığı kadar hareketlilik kazandı. Hiçbir maliyeti olmadan, sadece satışlardan kestiği vergi ile satılmış bütün CS:GO lisanslarından daha fazla kazanmıştır. Oyunu iyi konumda tutmak için her şeyi yapacaklardır. Yeni bir CS oyunu ise bu pazar kapanmadan çok zor.

Bizim ülkemiz de destek verse de valve gibi firmalar gelip buraya serverlarını kurabilse.
Hadi benim pingim yine iyi 60-70 arası alıyorum ama daha kötü durumda olan Türk oyuncular da var.

Hilecilerin Allah belasını versin onları bir kenara koyuyorum, aksi taktirde oyunun kanser Rus kitlesi dayanabilecek gibi değil. 3-5 yıl sonra hayatına Cs 1.6 ve ya Source gibi devam edeceğini düşünüyorum. Battle Royale modu da çıkartmaz bence Valve. Yeni Counter-Strike çıkabilir

Geri
Yukarı