CS:GO'ya 1 Ocak 2024'te ne olacak?

Aynı sorunu yaşıyoruz lanet oyun ne yaparsan yap yanıt vermiyor hatası veriyor anca görev yönetcisinden kapatmak gerekiyor bunun sistem ile alakalı olacağını söyleyenler gelmeden 2 tane bilgisayarım var 2 bilgisayarımda'da aynı hatayı alıyorsam oyun sorunludur.

Hocam tek bende değil sizde de oluyor sanırım oyunda ani donma bende ani donma oluyor oyun esnasında görev yöneticisinde kapatmak zorunda kalıyorum yanıt vermiyor olarak gözüküyor bu sorun yüzünden CS:GO döndüm fakat 1 Ocak 2024 topluluk sunucuları da oynanmayacak hale gelecekse CS: Source gibi başka CS versiyonunu oynayacağım.

AMD kullanan çoğu kartta bu sorun oluyor. Sizin ekran kartınız AMD mi?

Ben alayımda hazırlık yapayım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231222_122428_Steam.jpg
    Screenshot_20231222_122428_Steam.jpg
    59,9 KB · Görüntüleme: 45
AMD kullanan çoğu kartta bu sorun oluyor. Sizin ekran kartınız AMD mi?
Evet hocam AMD. Sanırım AMD kullandığım için bu sorun oluyor.

Aynı sorunu yaşıyoruz lanet oyun ne yaparsan yap yanıt vermiyor hatası veriyor anca görev yönetcisinden kapatmak gerekiyor bunun sistem ile alakalı olacağını söyleyenler gelmeden 2 tane bilgisayarım var 2 bilgisayarımda'da aynı hatayı alıyorsam oyun sorunludur.
Bu sorun yüzünden CS:GO geri döndüm hocam ama işe bak ki 1 Ocak 2024 destek kesiliyor fakat benim aslında aklımda ki soru topluluk sunucularına'da destek kesilecek mi?

Ben alayımda hazırlık yapayım.
Hocam sizde mi CS2'de sorunlar yaşadığınız için başka CS serilerine geri dönüş yapıyorsunuz?

Evet hocam AMD. Sanırım AMD kullandığım için bu sorun oluyor.

Bu sorun yüzünden CS:GO geri döndüm hocam ama işe bak ki 1 Ocak 2024 destek kesiliyor fakat benim aslında aklımda ki soru topluluk sunucularına'da destek kesilecek mi?

Hocam sizde mi CS2'de sorunlar yaşadığınız için başka CS serilerine geri dönüş yapıyorsunuz?

Yok aslında bende sorun yok amayemi haritalar ve çoğu harita ve oyun türü yok diye diyorum.

Aldım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231222_123156_Steam.jpg
    Screenshot_20231222_123156_Steam.jpg
    124,3 KB · Görüntüleme: 35
CS 2'nin çıkışıyla beraber artık eski CS oyunları bence oynanmaz. CS 1.6 da dahil hiçbirini oynamanızı tavsiye etmem.

Ayrıca topluluk sunucularına adımınızı bile atmanızı önermem eğer iyi oyuncuysanız. Sürekli sizden hile misin diye sorgulama yapacaklardır ve bilgisayarınıza bağlanmak isteyeceklerdir. Eğer yok ben iyi oyuncu değilim öylesine takılıyorum diyorsanız elbette oynayabilirsiniz.

Benim oyunda hiç arkadaşım yok ve rastgele rekabetçi maçlara giriyorum. Her maç acaba kimler gelecek bakalım nasıl oyuncular çıkacak diye meraklandırıyor. Pro da geliyor, acemi de. Troller de gelebiliyor işte şans.

CS 2'nin çıkışıyla beraber artık eski CS oyunları bence oynanmaz. CS 1.6 da dahil hiçbirini oynamanızı tavsiye etmem.

Ayrıca topluluk sunucularına adımınızı bile atmanızı önermem eğer iyi oyuncuysanız. Sürekli sizden hile misin diye sorgulama yapacaklardır ve bilgisayarınıza bağlanmak isteyeceklerdir. Eğer yok ben iyi oyuncu değilim öylesine takılıyorum diyorsanız elbette oynayabilirsiniz.

Benim oyunda hiç arkadaşım yok ve rastgele rekabetçi maçlara giriyorum. Her maç acaba kimler gelecek bakalım nasıl oyuncular çıkacak diye meraklandırıyor. Pro da geliyor, acemi de. Troller de gelebiliyor işte şans.
Hocam siz sanırım CS2 fanısınız fakat bende oyun ani donmalar yaşanıyor ve Görev Yöneticisi'nden kapatmak zorunda kalıyorum yanıt vermiyor olarak gözüküyor birkaç maçta bunu yaşıyorum gönül ister ki bende CS2 oynayayım ama olmuyor işte hatalarla dolu sanırım. AMD kullanıcısı olanlarda var bu sorun diye tahmin ediyorum bu nedenle CS:GO geri döndüm aslında sorum 1 Ocak 2024 CS:GO topluluk sunucuları da erişim kesilecek mi oynanamayacak duruma mı gelecek sorum sadece buydu. Evet ben öylesine takılacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı