CS:GO'ya 123₺ verilir mi?

HEGALO

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO 123 TL ve oynamak istiyorum. Haftada 10 saat girerim. Şu anda eskiden kalma 35₺ envanter var ve 20₺ envanter daha cıkarırım. Oyun sarmazsa bile hesabı 70'e satıp envanteri de cekersem oyunun parasını cıkarırım ve sonuç olarak eğlenceli zaman gecer. Sizce?

CS:GO 123 TL ve oynamak istiyorum. Haftada 10 saat girerim. Şu anda eskiden kalma 35₺ envanter var ve 20₺ envanter daha cıkarırım. Oyun sarmazsa bile hesabı 70'e satıp envanteri de cekersem oyunun parasını cıkarırım ve sonuç olarak eğlenceli zaman gecer. Sizce?

Arkadaşın varsa eğlenirsin olmasa da eğlenirsin Prime olmadan oyununu bozan insanlar gelebiliyor.

Verilir, (KURDAN DOLAYI) yoksa hayatta verilmez, 12 tl ye aldığım oyuna 123 tl ver diyemem yani :D Düzeltme: 16 tl imiş
üzdü.png

Yıllardır oynarım ama hilecilerden belli etmemeye çalışıp aylarca oynayıp ban yiyenlerden gına geldi bıraktım daha mutluyum huzurluyum bence hiç bulaşma.

Geri
Yukarı