CS:GO'ya yeni güncelleme geliyor olabilir mi?

Hocam o MM, MM'i salla. Ben Faceit için ve espor arenası için düşünüyorum. Gerçekten çok kötü olurdu. Bana flaş droplar mısın demek kadar zor bir şey yok.
Bence çok da kötü olmaz mesela awpyle bacak yedin öleceksin zaten. Armorunu arkadaşına atabilirsin en azından . Bir de çeşitlilik de artar. Millet yok işte valoda çeşitlilik vesaire var diyor hep.

Zaten böyle ufak tefek şeylerle de düzelmez cs'nin hali. Şöyle gerçekten ses getirecek, valoranta geçenlerin bile cs'yi açıo bir bakacağı bir şey gelmesi lazım. Yoksa kasa falan getirmekle olmaz.

Dostum saçma olurdu, gereksiz bir şey. Mantığı yok yani şuanki alışkanlıkları bozmanın.
Farklı şeyler her zaman güzeldir. Eğer bir silah için yeni bir spray pattern getirirseler senin dediğin geçerli ama gelmesi gereken bir şey bomba düşmesi.

Farklı şeyler her zaman güzeldir. Eğer bir silah için yeni bir spray pattern getirirseler senin dediğin geçerli ama gelmesi gereken bir şey bomba düşmesi.
Dostum 20 senedir aynı olan oyun mantığını değiştirmek mantıklı olur muydu sence? Olmazdı, CS oturmuş bir oyun, oyuncuların çoğu ben dahil böyle gereksiz ve oyun içinde zaman kaybettirecek şeyleri sevmiyor, gelmesini de istemiyor. Farklı şeyler her zaman güzel değildir.

Geri
Yukarı