CS:GO'yu bırakıyorum

1100 saate yakın oynama sürem var. En yüksek rütbe MGE (Çift keleş). En düşük rütbe gümüş 3. Oyun çok dengesiz. Hilelere çözüm yok. Her türlü hile var. Silver'da da çift keleşte de hile var. Spinbot, wall hack. Eminim bana hak verecek çok insan var. 8-9 ay bıraktıktan sonra yeniden başlayınca 7-8 maç kaybedince silver'a attı. 4 tane rozetim var. Siz ne düşünüyorsunuz?
Hocam size önerim Counter Strike Source oynamanız. Neden mi? Çünkü velet yok,troll yok,hile yok. Sadece adam akıllı oyuncular. Zombie çok fena sarar. Grafikler zaten çok iyi. 2004 yılında çıkmış bir efsanedir. İndirimlerde 3.70 TL oluyor. Almanızı ve oynamanızı tavsiye ederim.

Hocam size önerim Counter-Strike Source oynamanız. Neden mi? Çünkü velet yok, troll yok, hile yok. Sadece adamakıllı oyuncular. Zombie çok fena sarar. Grafikler zaten çok iyi. 2004 yılında çıkmış bir efsanedir? İndirimlerde 3.70 TL oluyor. Almanızı ve oynamanızı tavsiye ederim.

Zombie escape modu çok iyi.

15 yaşındaki çocuklar uçana kaçana HS atıyor. Ondan sonra tilt oluyorum Valorant > CS :d

Vallahi normalde CS:GO daha iyi ama Valve oyuncularıyla gram ilgilenmiyor Valorant o yüzden önde benim gözümde tabii ki Valorant'ta toxic sayısı bayağı fazla fakat gerek ticket açtığında destek olsun gerek hile koruması olsun gerek getirdiği güncellemeler olsun daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı