CS:GO'yu bırakıyorum

444617

Decipat
Makaleler
7
1100 saate yakın oynama sürem var. En yüksek rütbe MGE (Çift keleş). En düşük rütbe gümüş 3. Oyun çok dengesiz. Hilelere çözüm yok. Her türlü hile var. Silver'da da çift keleşte de hile var. Spinbot, wall hack. Eminim bana hak verecek çok insan var. 8-9 ay bıraktıktan sonra yeniden başlayınca 7-8 maç kaybedince silver'a attı. 4 tane rozetim var. Siz ne düşünüyorsunuz?

CS rekabetçi olarak oynanılacak oyun değil artık. Bu oyunu oynayanların bir çoğu faceit ya da topluluk sunucularında takılıyor. Hani bir çok kişinin gidipte rankedde global olayım diye bir derdi yok. Faceit yükleyip alıyorsun premium mis gibi. Hile falan çok nadir geliyor.

1100 saate yakın oynama sürem var. En yüksek rütbe MGE (Çift keleş). En düşük rütbe gümüş 3. Oyun çok dengesiz. Hilelere çözüm yok. Her türlü hile var. Silver'da da çift keleşte de hile var. Spinbot, wall hack. Eminim bana hak verecek çok insan var. 8-9 ay bıraktıktan sonra yeniden başlayınca 7-8 maç kaybedince silver'a attı. 4 tane rozetim var. Siz ne düşünüyorsunuz?
Allah kurtarmış. CS-GO'nun boşluğunu lol ile doldurabilirsiniz hiç bağımlılık yapacak bir oyun değildir.

Geri
Yukarı