CS item fiyatları artar mı?

marmara79

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere CS 2 sonunda çıktı. Ben uzun bir süre itemlerimi satmak için CS 2 çıkışını bekledim yüksek bir fiyattan satmak umuduyla. Sizce fiyatlar daha da artar mı yoksa şu an pik noktasında mı? Biraz artıştan hayal kırıklığı yaşadım. Şimdiden teşekkürler.

2017-18 zamanları PUBG'nin zirve yaptığı dönemler traderlik yapıyordum. Herkes CS bitti itemleri sat fiyatları çok düşecek dedi. O günkü fiyata göre bazı itemler 50X bile yaptı 😂 diyeceğim o ki; bitti denilen oyun için bile item fiyatı o kadar fırlamışken yeniden doğuyor denilen oyun için fiyatların düşeceğini hiç zannetmiyorum. Artış bir anda olmayabilir biraz sabredin mutlaka fiyatlar artacaktır.

Counter-Strike 2 duyurusundan sonra bile oyuncular kostümlere tonlarca para harcadı. Bir ayda neredeyse 40 milyona yakın kasa açıldı. CS2 duyurusu sonrası CS:GO yeni bir rekor kırdı bu sayede. Fiyatlar bence artacaktır.

Oyuna yeni büyük bir güncelleme geldiği için oyunu bırakan insanlar geri dönebilir belki. Değişiklikleri ve yenilikleri görmek için. Yani yeniden pazar hareketlenir böylece.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere CS 2 sonunda çıktı. Ben uzun bir süre itemlerimi satmak için CS 2 çıkışını bekledim yüksek bir fiyattan satmak umuduyla. Sizce fiyatlar daha da artar mı yoksa şu an pik noktasında mı? Biraz artıştan hayal kırıklığı yaşadım. Şimdiden teşekkürler.

Dostum bende senin gibi aynı durumdayım birkaç gün durumu gözlemleyeceğim sonrasında karar vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı