CS Prime alınır mı?

Niksi

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo V15 G3
R7 5825U
16GB 3200Mhz
Vega8
CS2 Prime almak istiyorum ama 480TL şu an param var ama yine de pahalı geliyor. Prime ile kasa düşürme sistemi de geliyormuş bu düşürme sistemi ile ne kadar sürede parasını çıkarabilirim? Ya da çıkarabilir miyim?

Bence alınır. Her hafa ortalama 1 dolarlık kasa düşse 3.5 ay gibi bir sürede parasını çıkarır. Ha tekte çok pahalı skin veya kasa çıkıp 1 haftadada parası çıkabilir mesela.

Her türlü alınır. 100 dolarlık kasa bile düşebilir. Bu tamamen şans. Bir haftada da parası çıkabilir birkaç ayda da. Paranızı çıkartırsınız.

Parasını çıkartma konusunda yorum yapamam fakat hilecilerle savaşırken kolaylık dileyebilirim. Yeni gelen VAC sistemi hiçbir işe yaramıyor zaten. Overwatch sistemi gibi bir sistem de olmadığından yoldaş modunda 5 maçın en az 3'ü hile, dereceli maçların da 10 maçın 6 belki 7'si hile.

Her hafta ortalama 1 dolarlık kasa düşse

Bu çok iyimser bir ihtimal, çoğunlukla 20 cent kasa + 3 cent skin düşüyor. Ha parasını her türlü çıkarır uzun vadede, ona lafım yok.

@Koneko Toujou @Burkil06 @akbaba ismet @Dersuu @veınnıv @wanetage

Seçkini aldım. Arkadaşın dediği gibi 530TL çekti. Steam vergi varsa ödeme ekranında gözükür dedi bir şey gözükmedi güvenip aldım vergi ya da komisyon kesti Nays. Neyse ki %10 cashback olduğundan 53TL geri verecek. Fazlalık parayı kapatmış olacağım. Bu arada önceden oynamış olduğum için 17 seviye olarak başladım. Çok yavaş level atlanıyor henüz daha ilk itemimi de düşüremedim.

Eğer bu konuyu sonradan okuyacaklar olursa diye not düşeyim eğer Steam'den almasaydım cüzdan kodu alıp onu etkinleştirecektim 50TL'lik bir fark olmayıp 480TL'ye halledebilecektim.

İtem düşürme şartları nedir onu merak ettim. Biri her çarşamba demişti oyun içinden de seviye atlayarak gözüküyor.

Seçkini aldım. Arkadaşın dediği gibi 530TL çekti. Steam vergi varsa ödeme ekranında gözükür dedi bir şey gözükmedi güvenip aldım vergi ya da komisyon kesti Nays. Neyse ki %10 cashback olduğundan 53TL geri verecek. Fazlalık parayı kapatmış olacağım. Bu arada önceden oynamış olduğum için 17 seviye olarak başladım. Çok yavaş level atlanıyor henüz daha ilk itemimi de düşüremedim.

Eğer bu konuyu sonradan okuyacaklar olursa diye not düşeyim eğer Steam'den almasaydım cüzdan kodu alıp onu etkinleştirecektim 50TL'lik bir fark olmayıp 480TL'ye halledebilecektim.

İtem düşürme şartları nedir onu merak ettim. Biri her çarşamba demişti oyun içinden de seviye atlayarak gözüküyor.

Her çarşamba 1 level atlayıp 1 skin + 1 kasa alabilirsin.

Her hafta çarşamba günleri herkesin hesabına haftalık bonus geliyor ve maç sonu aldığınız TP'nin üstüne x3 x2 x1 artık ne kadar bilmiyorum fakat bir o kadar daha TP veriyor. Bu TP aldığınız takdirde gitgide düşüyor. Daha az bonus veriyor ve en son hiç vermiyor. Sadece maç üzerindeki skorunuz üzerinden ne veriyorsa veriyor TP. Hatta çok fazla da oynarsanız hesaba kısıtlama geliyor kazandığınız TP büyük ölçüde azaltılıyor. Bu önlem sayesinde sistem düzgün çalışıyor. Her hafta da atladığınız sadece bir level karşılığında size hediye veriyor. Haftada 1 kere hakkınız var item almak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı