CS Prime alınır mı?

Her çarşamba 1 level atlayıp 1 skin + 1 kasa alabilirsin.

Level atlamadan alamıyor muyum?

Her hafta çarşamba günleri herkesin hesabına haftalık bonus geliyor ve maç sonu aldığınız TP'nin üstüne X3 X2 X1 artık ne kadar bilmiyorum fakat bir o kadar daha TP veriyor. Bu TP aldığınız takdirde gitgide düşüyor. Daha az bonus veriyor ve en son hiç vermiyor. Sadece maç üzerindeki skorunuz üzerinden ne veriyorsa veriyor TP. Hatta çok fazla da oynarsanız hesaba kısıtlama geliyor kazandığınız TP büyük ölçüde azaltılıyor. Bu önlem sayesinde sistem düzgün çalışıyor. Her hafta da atladığınız sadece bir level karşılığında size hediye veriyor. Haftada 1 kere hakkınız var item almak için.

Anladım peki level atlamadan çarşamba günü item alabiliyor muyum?

Oyun hile kaynıyor , mm ,dm ,basit eğlence, silah yarışı hepsinde hile var. Gözünüze sokuyorlar resmen. Prime alınca hileler yarı yarıya azalsa bile yinede yeni açılmış hesaplardan scream vuruşları yiyeceginizden şüpheniz olmasın.

Son düzenleme:
Oyun hile kaynıyor , mm ,dm ,basit eğlence, silah yarışı hepsinde hile var. Gözünüze sokuyorlar resmen. Prime alınca hileler yarı yarıya azalda bile yinede yeni açılmış hesaplardan scream vuruşları yiyeceginizden şüpheniz olmasın.
Kısmen doğru çünkü güven faktörü diye bir etken var. Yeni açılmış bir hesabın güven faktörü fena olmadığı için aslında daha temiz insanlar geliyor fakat tabii ileriki etaplarda hileler dediğiniz gibi çok.

Eğer çok iyi bir oyuncuysanız ölüm maçında çok takılmayın ilk zamanlarda. Fazla puanlar aldığınız için büyük ihtimalle rapor yağmuruna tutulursunuz. Rekabetçi bence ilk zamanlar için daha mantıklı. Yan hesap almıştım genelde ölüm maçı giriyordum belli bir zamandan sonra gerçekten karşıya hileler gelmeye başladı. Her el 900-1200 puan yapınca zaten ya raporlanıyorsunuz ya kickleniyorsunuz ve bu da güven faktörünüzü düşürüyor.

Kısmen doğru çünkü güven faktörü diye bir etken var. Yeni açılmış bir hesabın güven faktörü fena olmadığı için aslında daha temiz insanlar geliyor fakat tabii ileriki etaplarda hileler dediğiniz gibi çok.

Eğer çok iyi bir oyuncuysanız ölüm maçında çok takılmayın ilk zamanlarda. Fazla puanlar aldığınız için büyük ihtimalle rapor yağmuruna tutulursunuz. Rekabetçi bence ilk zamanlar için daha mantıklı. Yan hesap almıştım genelde ölüm maçı giriyordum belli bir zamandan sonra gerçekten karşıya hileler gelmeye başladı. Her el 900-1200 puan yapınca zaten ya raporlanıyorsunuz ya kickleniyorsunuz ve bu da güven faktörünüzü düşürüyor.
Mantıklı noktalar var evet. Bu arada 2016 ' dan beri oynuyorum yani yeni prime almadım. Rank girdiğiniz zaman oyuna daha fazla focus olduğunuzdan dolayı algılarınız açık oluyor. Hile yapanları daha kararlı ve kesin olarak tespit edebiliyorsunuz. Sorun şurada, rank maçında hile yapanlar denk geldiği zaman bu size zulüm oluyor. Teslim verirseniz daha fazla elo kaybediyorsunuz . En azından rank ve yoldaş da hile olduğu bilindiği için pek bulaşmamak gerekir. Alt+f4 atmak gibi bir seçeneğiniz yoktur. Yaparsanız ceza yer ve rank düşersiniz. Emekleriniz boşa gider haliyle. En mantıklısı ya ara vermek yada chill takılmak.Görüşüm bu yönde.

Mantıklı noktalar var evet. Bu arada 2016 ' dan beri oynuyorum yani yeni prime almadım. Rank girdiğiniz zaman oyuna daha fazla focus olduğunuzdan dolayı algılarınız açık oluyor. Hile yapanları daha kararlı ve kesin olarak tespit edebiliyorsunuz. Sorun şurada, rank maçında hile yapanlar denk geldiği zaman bu size zulüm oluyor. Teslim verirseniz daha fazla elo kaybediyorsunuz . En azından rank ve yoldaş da hile olduğu bilindiği için pek bulaşmamak gerekir. Alt+f4 atmak gibi bir seçeneğiniz yoktur. Yaparsanız ceza yer ve rank düşersiniz. Emekleriniz boşa gider haliyle. En mantıklısı ya ara vermek yada chill takılmak.Görüşüm bu yönde.
Ben sizin hesabınıza oynama sürenize laf atmadım hocam.d fikrimi belirttim sadece.
Bende şuanlık chill takılıyorum çekiyorum zeusu awp yi takılıyorum ölüm maçında. Ya oyunu fazla ciddiye alanlar tarafından kickleniyoruz ya sohbet muhabbet eğlence dönüyor.

Arkadaş prime alınır mi diye sormuşken cevaplayayım.Eğer rank kasıcam yoğunlaşıp üst liglere çıkıcam derse alınmaz. Hatta kendine eziyet yapmış emekleri boşa gitmiş olur. Sinir stres sahibi olur. 5 arkadaş giricekseniz , o zaman alınır. Ben rank kasmicam , parasını çıkartıcam, basit eğlence,dm takilicam dersen al.

5 hesabı olan birisi olarak: Alınır diyorum. O parayı çıkarırsın zaten.
Aynen bende de 5 hesap var, her çarşamba birer defa rütbe atlatıp kasa ve silahı alıyorum ama eskisi kadar avantajlı değil. Eskiden steam Türk lirasındayken haftada en az 200 TL civarı bakiye veriyordu ve oyunlarda TL olarak satıldığından ayda 1 defa Elden Ring gibi büyük oyun alıyorduk. Şimdi dolara geçince 5 dolar anca birikiyor. Oyunlarda dolar cinsinden satıldığı için fazla bir getirisi olmuyor. Tek hesapla verilen parayı çıkartması uzun zaman alabilir, en az 3 hesap alırsa daha kârlı olacaktır.

Aynen bende de 5 hesap var, her çarşamba birer defa rütbe atlatıp kasa ve silahı alıyorum ama eskisi kadar avantajlı değil. Eskiden Steam Türk lirasındayken haftada en az 200 TL civarı bakiye veriyordu ve oyunlarda TL olarak satıldığından ayda 1 defa Elden Ring gibi büyük oyun alıyorduk. Şimdi dolara geçince 5 dolar anca birikiyor. Oyunlarda dolar cinsinden satıldığı için fazla bir getirisi olmuyor. Tek hesapla verilen parayı çıkartması uzun zaman alabilir, en az 3 hesap alırsa daha kârlı olacaktır.

Hocam şansa bağlı bana genelde 2 ya da 1 dolarlık kasa düşüyor hesap başı. Kumar sitelerinden gelen bedava ödülleri de toplayınca bayağı güzel miktarlar olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı