CS Prime alınır mı?

Hocam şansa bağlı bana genelde 2 ya da 1 dolarlık kasa düşüyor hesap başı. Kumar sitelerinden gelen bedava ödülleri de toplayınca bayağı güzel miktarlar olabiliyor.
Kumar sitelerinin birinde 30 dolarlık ak47 kazanmıştım, onu hesabıma çektirmemek için sitede yasaklamışlardı. O günden bu tarafa bu tarz skin kumar sitelerine güvenmiyorum. 5 hesaptan en az 2 tanesine her hafta 1-2 dolarlık kasalar düşüyor. Geri kalanına da 1 doların altında olanlar düşüyor. Haftada ortalama 5 dolar civarı bırakıyor, o paraları da ileride değerlenebilecek cs skinleri ve çıkartmaları alarak birikim yapıyorum.

genelde 2 ya da 1 dolarlık kasa düşüyor hesap başı.

Kardeşim neden inatla bunu yanlış belirtiyorsunuz? Yaygın kasa drop havuzunda 1 dolar üstü sadece Kilowatt kasası var. Her hafta garanti 1 dolarlık kasa düşüyor diye bir şey yok.

yaygin drop havuzu.png

Kardeşim neden inatla bunu yanlış belirtiyorsunuz? Yaygın kasa drop havuzunda 1 dolar üstü sadece Kilowatt kasası var. Her hafta garanti 1 dolarlık kasa düşüyor diye bir şey yok.

Eki Görüntüle 2165664

Şu kilowatt kasayı 1.90 civarına, rüyalar ve kabuslar kasasını da 96 sent civarına satıyorum. 2 dolar diye bahsettiğim kasa kilowatt, 1 dolar diye bahsettiğim kasa da rüyalar ve kabuslar kasası. Her hafta 5 hesaptan en az 2 tanesine bu kasalardan düşüyor bana. Şans faktörü de olabilir ama verdiğiniz prime parasını çıkartmak istiyorsanız, çok hesapla oynarsanız parayı daha hızlı çıkartırsınız.

Şu kilowatt kasayı 1.90 civarına, rüyalar ve kabuslar kasasını da 96 sent civarına satıyorum. 2 dolar diye bahsettiğim kasa kilowatt, 1 dolar diye bahsettiğim kasa da rüyalar ve kabuslar kasası. Her hafta 5 hesaptan en az 2 tanesine bu kasalardan düşüyor bana. Şans faktörü de olabilir ama verdiğiniz Prime parasını çıkartmak istiyorsanız, çok hesapla oynarsanız parayı daha hızlı çıkartırsınız.

Yok orasında değilim ben, arkadaşlar öyle bir anlatıyor ki tek hesap başı her hafta +1 dolar garanti gibi. Yoksa birden fazla hesapla oynamak ayrı bir olay, şans faktörünü arttırır elbette.

Yok orasında değilim ben, arkadaşlar öyle bir anlatıyor ki tek hesap başı her hafta +1 dolar garanti gibi. Yoksa birden fazla hesapla oynamak ayrı bir olay, şans faktörünü arttırır elbette.
Aynen 1 hesapla sürekli 1-2 dolarlık kasa düşecek diye bir garanti yok. O yüzden en az 3 hesap alırsa, verdiği prime parasını daha hızlı biriktirebilir.

Para kazanmak için alacaksan alma zaten harcadigin elektriği hesaba katınca sana kalan cüzi bir miktar oluyor eğer kilowatt kasası düşmezse. Oyunu seviyorsan alınır.

Kardeşim neden inatla bunu yanlış belirtiyorsunuz? Yaygın kasa drop havuzunda 1 dolar üstü sadece kilowatt kasası var. Her hafta garanti 1 dolarlık kasa düşüyor diye bir şey yok.

Eki Görüntüle 2165664

Kaydır bakalım o siteyi bakalım nadir poolda neler varmış?

Para kazanmak için alacaksan alma zaten harcadigin elektriği hesaba katınca sana kalan cüzi bir miktar oluyor eğer kilowatt kasası düşmezse. Oyunu seviyorsan alınır.

3 galibiyette 1 rütbe alınıyor. Düşündüğünüz kadar çok elektrik gitmiyor. Ben haftalık oyun ihtiyacımı karşılamak hem de steam bakiyesi biriktirmek için, bu cs2 prime hesapları kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı