CS Source 2 biraz fazla abartılmıyor mu?

Tamam arkadaşlar yeni oyun. Ama bıktım artık. Yıl 2023 olmuş merminin smokenin içinden geçince boşluk yaratmasına şaşırıyorsunuz. Çok kolay bir şey bu oyun motoru ile. Ben de heyecanlıyım ama yeni oyundan başka smoke'mış, tick Rate'miş falan hypelanacak şeyler değiller gibi. Her yerde görüyorum sadece 2 şey; tick Rate ve smoke.

Dediklerinin yanında geliştirilmiş bir VAC sistemi var. VAC Live adında Vanguard tarzında oyun sırasında hile yapanı banlıyor ve bu daha sadece sızıntı. Valve yakında çok fazla özellikler getirir bunun yanında. CS:GO'nun ilk hali ile şu anki hali bir değil mesela. Kasa, skin, bıçak, eldiven, operasyon, farklı oyun modları, rank sistemi geldi çıktıktan sonra.

Tamam arkadaşlar yeni oyun. Ama bıktım artık. Yıl 2023 olmuş merminin smokenin içinden geçince boşluk yaratmasına şaşırıyorsunuz. Çok kolay bir şey bu oyun motoru ile. Ben de heyecanlıyım ama yeni oyundan başka smoke'mış, tick Rate'miş falan hypelanacak şeyler değiller gibi. Her yerde görüyorum sadece 2 şey; tick Rate ve smoke.
Smoketan mermi olayı ve mapin biraz daha aydınlatılmasından dolayı millet yana yana bekliyor.

Hayır kesinlikle abartıldığını düşünmüyorum çok önemli güncellemeler var ve henüz her şey açıklanmadı oyunla ilgili.
Bu bir yana konuda ekstra tuzlu CS fanboyları yine Valorant'ın adı bile yokken ortada konuyu CS vs Valorant'a çevirmişler. Valorant birilerine gerçekten fena batmış belli ki alakasız konularda bile laf atmaya fırsat buluyorlar.😁

CS:GO, 11 yıl önce çıkmasına rağmen hala milyonlarca kişinin oynadığı bir oyun. Halihazırda büyük bir kitleye ulaşmış bir oyun var. Dolayısıyla oyunu baştan sonra yenilemek saçmalık olurdu. Smoke'taki bazı değişiklikler oynanışa etkisi olacaktır. Tickress sistemi de oyunu pozitif yönde etkileyecektir. Ancak tamamen farklı dinamiklere, farklı bir oynanışa sahip bir CS oyunu görmeyeceğiz. Tamamen farklı bir oynanış olsaydı, Valve bir çok oyuncu kaybedebilirdi. Bence doğru olanı yaptılar.

Hyplenma konusunda da CS Source 2 için çok heyecanlı değilim. Yıllardır CS:Go oynayan kitlenin, heyecanlanmasına abartı gözüyle de bakamam. Grafiklerin değişmesi, haritaların görünüşünün değiştirilmesi, bazı dinamiklerin değiştirilmesi CS hastası kitle açısından heyecan yaratabilir.
Hayır kesinlikle abartıldığını düşünmüyorum çok önemli güncellemeler var ve henüz her şey açıklanmadı oyunla ilgili.
Bu bir yana konuda ekstra tuzlu CS fanboyları yine Valorant'ın adı bile yokken ortada konuyu CS vs Valorant'a çevirmişler. Valorant birilerine gerçekten fena batmış belli ki alakasız konularda bile laf atmaya fırsat buluyorlar.😁
Valorant çıktığından beri CS:GO'ya rakip oyun olarak lanse edildiği için bu durum normal. Fanboy olmak çok saçma geliyor. Valorant'taki karakterlerin özel güçleri olduğu için değişik dinamiklere sahip bir oyun. İki oyunu da oynuyorum, ikisinin de farklı tadı var. İlla birini seçmek zorunda değilsin, ikisini de oynayabilirsin.

Son düzenleme:
Yeni operasyon gelince bile sevinen oyuncularız biz. Adamların yaptığı güncelleme tabi ki abartılacak. Senin dediğin gibi sadece grafik güncellemesi ve smoke mekaniği göründüğü gibi olsaydı, Valve bunu 2023'te değil 2013'tr yapardı.

Hileden geçilmiyor oynamanın hiç zevki yok CS:GO 2 grafikler CoD olsa ne yazar.
Tamam kanka sen Valo oynamaya devam et.

Arka sokakları hala izleyen kafa yapısıyla şu oyunu yıllardır oynayan kafa yapısı aynı ya cidden. Oyun yerine bile koymuyorum.
Önerin hocam ne oynayalım? Ben Cs'ye ayda bir giren insanım ama bu saçmalığa ağzımla gülmedim açıkçası.

Son düzenleme:
Oyun operasyon dışında neredeyse hiç güncelleme almadığı için yıllar sonra bu kadar oyunu değiştirecek güncelleme gelipte kim abartmayacak?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ayrıca bu videoyu izlemeni istiyorum CS:GO'nun ilk halinin son haliyle farkı nasıl da belli. CS 2'ye de aynısı olacak.

Geri
Yukarı