CS Source 2 biraz fazla abartılmıyor mu?

Tamam arkadaşlar yeni oyun. Ama bıktım artık. Yıl 2023 olmuş merminin smokenin içinden geçince boşluk yaratmasına şaşırıyorsunuz. Çok kolay bir şey bu oyun motoru ile. Ben de heyecanlıyım ama yeni oyundan başka smoke'mış, tick Rate'miş falan hypelanacak şeyler değiller gibi. Her yerde görüyorum sadece 2 şey; tick Rate ve smoke.

Arkadaşlar tamam biraz bazı şeyler fazla abartılmış olabilir. Fakat şu an oyun tam olarak çıkmadı bile. CS:GO'nun ilk surümlerine bir bakın mesela o zamandan bu zamana neler değişmiş. Bazı kişiler mapleri makyajlayıp vermişler, demişler. Evet öyle ama şu anda sadece oyun için en önemli olan şeyleri oyuna eklemişler. Oyun tam olarak çıktığında mapler vb. şeylere el atacaklarını düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam arkadaşlar yeni oyun. Ama bıktım artık. Yıl 2023 olmuş merminin smokenin içinden geçince boşluk yaratmasına şaşırıyorsunuz. Çok kolay bir şey bu oyun motoru ile. Ben de heyecanlıyım ama yeni oyundan başka smoke'mış, tick Rate'miş falan hypelanacak şeyler değiller gibi. Her yerde görüyorum sadece 2 şey; tick Rate ve smoke.
Olm ciddi ciddi adam belki de FPS oyunlarında çığır açma potansiyeli olan yepyeni bir dinamiğe hypelanacak şey değil dedi ya la. İyi misiniz olm? İki ihtimal var ya deli ve türksünüz ya da Riot'un özenle seçtiği maymunlardansınız

En sevdiğim oyun CS ve hala CS 1.6 oynarım. Bir dönem CS:GO oynadım şu an ara sıra giriyorum CS:GO'yu da çok severdim Le'ye kadar rank kasmıştım. Şu an CS 2ye gelen özelliklere bakasım bile gelmiyor Smoke'un değişmesi, ışıklandırmaların değişmesi nasıl insanları bu kadar sevindirebiliyor nasıl bu değişiklikleri bu kadar gündem haline getirebiliyorlar anlamıyorum. Aşırı gereksiz bir hype olduğunu düşünüyorum tamam değişiklikler güzel ancak bu kadar da abartılmaya gerek yok be. Fiziklerde değişiklikler oldu smoke yüzünden farklı taktikler geliştirilecek tamam sonuçta yine aynı CS.

Bir arkadaş merminin smoke içinden geçince boşluk yaratmasına şaşırıyorsunuz oyun motoru ile çok kolay falan demiş çok kolay kısmı hariç katılıyorum zor değil ancak düzgün çalışacak şekilde yapmak çok kolay sayılmaz ve yazılımcı olduğum için oyundaki değişiklikler ilgimi çekmiyor da olabilir smoke olayı benim gözümde basit bir özellik aynı zamanda ışıklandırmalar da günümüzde çok olağan grafikler. Smoke'un bombayla patlatılması farklı oyun taktiklerini beraberinde getirecek ve tickrate olayı bayağı iyi olacak ancak onun dışında hypelanacak bir şey olduğunu düşünmüyorum bu oyunun asıl sorunu hileler ve hilelerin üzerine gitmiyorlar VAC Live diye bir şey sızdırıldı ancak bu da yetersiz Valorant'ta örneğini gördük buna da çözüm bulunuyor hile konusu ciddi bir konu sürekli her güncellemede kontrol altına alınması gerekiyor hilelerin. Eğer hiç CS:GO'da hile kodlamayı deneyenler varsa bilmem kaç ay öncesinin pointerları offsetleri hala çalışıyor oluyor ve hiçbir şekilde fixlenmiyor hileler.

Son düzenleme:

Öncelikle merhaba Source 2 yıllardır beklenen bir güncellemeydi ben ve diğer oyuncular bunun için çok heyecanlıyız fakat şu anda kapalı betanında kapalı betasında diyebiliriz ama şu an için söylediklerinize katılmaktayım. Şayet oyun daha yenilikçi güncelleme getirirse o zaman bu düşünceyi çürüteceğini düşünüyorum daha oyuna aylar var şu anda konuşmak çok erken ve gereksiz olur.

Geri
Yukarı