CS2 beta çıkalı 6 gün oldu fakat bana gelmedi

bana gelmediki size gelsin 🤣
1.jpg

Merhaba internetde bir sürü makale okudum örneğin bir tanesini yazayim.
Rankınızı sonradan açarsanız 24 saat içinde verilecektir ( bu uydurma diye düşünüyorum)
Valve'ye ticket bile attım fakat kısa özet ile açıklarsam CS2 nasıl geleceği ile ilgili (Counter-Strike 2 limited test) makalemizi okuyun dediler. Zaten okudum orada da rankınızın açık olması seçkinizin olması gerekiyor dediler.

Benim sorunum şu rankını dün açıp bugün CS2 daveti gelen arkadaşım var benim rankım neredeyse 4 aydır açık çıktığı zaman direk gelmesi gerekiyordu gelmemesi için bir sorun yok fakat açık betaya geçeli 6 gün olmasına rağmen hesabımı her gün 10 kere kontrol ediyorum gelmiş mi gelmemiş mi diye hiçbir hareketlilik yok.

Dalga dalga gönderdiklerini söylüyorlar fakat yani bu rastgele gönderme sistemi aşırı saçma sonuçta ben 6 gündür bekliyorum gelmiyor arkadaşım 1 gün bekliyor geliyor.

FPS sorunu var çok kötü olmuş oynama demeyin ben oyunu sevdim oynamak istiyorum. Beklemektende bıktım. Arkadaşım toxiclik yapıyor bana ağla vb.

Artık çok oynamak istiyorum şu oyunu ne zaman gelir?

Aynı sorun bende de var arkadaşımın 390 saati var CS 2 açık beta duyurulduktan sonra rankını açmış ve ertesi gün gelmiş ben rankımı açık betadan 1 gün sonra açtım ama hala gelmedi ve 2K saatim var.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-08_125657943.png
    resim_2023-09-08_125657943.png
    321,3 KB · Görüntüleme: 47
  • DLC.PNG
    DLC.PNG
    410,2 KB · Görüntüleme: 43
Aynı sorun bende de var arkadaşımın 390 saati var CS 2 açık beta duyurulduktan sonra rankını açmış ve ertesi gün gelmiş ben rankımı açık betadan 1 gün sonra açtım ama hala gelmedi ve 2K saatim var.

Valve çok haksızlık yapıyor hocam. Gidiyor oyunu hiç oynamayan arkadaşıma veriyor biz sabahtan akşama kadar oynayacağız vermiyorlar.

Son düzenleme:
Rankımı Cumartesi açmama rağmen ve 2-3 tane güncelleme gelmesine rağmen beta bana da düşmedi. Valve'ın bir daha vereceğini sanmıyorum.

Aynı kaderi sizinle yaşıyorum 100 saatlik hesaplara düştü, 2400 saatlik bana henüz verilmedi. Rank açık güven faktörü hiç zedelenmemiş yüksek elo hesap. Çok tuhaf.

Gelmez bir dahaki davet gönderimine kadar gelmez 24 saat olayı boyuna yalan bir şey cantug reis salladı biraz.

Anlatmaya çalışıyorum ama insanlar hala kavrayamadı. Kişiye özel davet yok herkese farklı zamanda gelmiyor. Bir anda milyonlarca kişiye yolluyolar bu da davet dalgasıdır. 1 Eylül güncellemesiyle “rekabetçi rankı açık olan ve Prime statüsüne sahip olan” herkese davet dalgasıyla gönderildi. Ardından 2 Eylül'de aynı kriterleri sağlayan ama önce ki gün davet almamış olanlara davet gönderildi. 2 Eylül'den itibaren de davet göndermedi hala hiç Valve. Ama konuyu açan arkadaş gibi arada kaynayanlar neden var bilmiyorum.

Anlatmaya çalışıyorum ama insanlar hala kavrayamadı. Kişiye özel davet yok herkese farklı zamanda gelmiyor. Bir anda milyonlarca kişiye yolluyolar bu da davet dalgasıdır. 1 Eylül güncellemesiyle “rekabetçi rankı açık olan ve Prime statüsüne sahip olan” herkese davet dalgasıyla gönderildi. Ardından 2 Eylül'de aynı kriterleri sağlayan ama önce ki gün davet almamış olanlara davet gönderildi. 2 Eylül'den itibaren de davet göndermedi hala hiç Valve. Ama konuyu açan arkadaş gibi arada kaynayanlar neden var bilmiyorum.

Haftada 1 davet atacaklar o zaman sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı